عضو شورای اسلامی باقرشهر و رئیس کمیسیون ورزش و جوانان؛

جوان ایرانی شور حماسی و انقلابی خود را از جوانان کربلا الگو می گیرد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ حسین ابراهیمی، عضو شورای اسلامی باقرشهر و رئیس کمیسیون ورزش و جوانان این شورا با تبریک روز جوان به همه جوانان ایرانی و به ویژه باقرشهری، جوانان ایرانی را در شهامت و غیرت انقلابی بی مثال و نام آوردانست و گفت: ما جوانان در شور حماسی و انقلابی از جوانان کربلا الگو میگیریم و اسوه همه ما حضرت علی اکبر علیه السلام است.

عضو شورای اسلامی باقرشهر گفت: نامگذاری روز میلاد این جوان کربلا به نام روز جوان بهانه ای است تا همه ما همزمان با اعیاد شعبانیه، اخلاق و کردار این جوان رعنا و با غیرت کربلا را مرور کنیم و سرلوحه زندگی خود قرار دهیم.

حسین ابراهیمی در ادامه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای باقرشهر و تجلیل از افتخارات ورزشکاران این شهر گفت: کوچه و خیابان های باقرشهر مزین به نام نوجوان و جوانانی است که از پشت میز مدرسه و دانشگاه در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل چون سیل خروشیدند. هر ماه و هر سال شاهد افتخار آفرینی قهرمانان ورزشی این شهر هستیم که پرچم پر افتخار ایران را در عرصه های بین المللی به اهتزاز در آوردند.

وی در ادامه با تبریک این روز ابراز امیدواری کرد در سال رونق ملی شاهد فعالیت و تاثیر گذاری بیش از پیش این قشر از جامعه باشیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *