با حضور فرماندار و اعضای شورای اداری؛

غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدای ۱۸ دی شهرستان ری/گزارش تصویری

فرماندار، اعضای شورای اداری وصدهاتن از دانش آموزان شهرستان ری صبح امروز با حضور در بهشت زهرا(س) مزار شهدای 18 دی این شهرستان را غبارروبی و عطرافشانی کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ فرماندار، اعضای شورای اداری وصدهاتن از دانش آموزان شهرستان ری صبح امروز با حضور در بهشت زهرا(س) مزار شهدای ۱۸ دی این شهرستان را غبارروبی و عطرافشانی کردند.

در این مراسم معنوی باشکوه که با حضور هدایت اله جمالی پور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ری، حسین نصراله رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری، سرهنگ طلوعی فرمانده سپاه حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)، هادی تمهیدی معاون سیاسی فرماندار، حسین توکلی بخشدار کهریزک، ذوالفقار حسینی دادستان شهرری، آشتیانی شهردار حسن آباد و همچنین اعضای شورای اداری و صدهاتن از دانش آموزان شهرستان در گلزار شهدای بهشت زهرا(س)برگزار می شد، حاضرین با قرائت فاتحه، ادای احترام و اهدای گل به روح پرفتوح شهدای هجدهم دی شهرستان ری و ساحت مقدس امام شهدا(ره) درود فرستادند.

حسین نصراله رئیس بنیاد شهید شهرستان ری در حاشیه برگزاری این مراسم به خبرنگار باقرشهرنیوز گفت: مراسم ۱۸ دی به عنوان پیشگامان انقلاب اسلامی هرساله در شهرستان ری برگزار می شود؛ هجدهم دی ماه سال ۵۷ مردم به دنبال قیام ها و اعتراضاتی که در سراسر کشور شکل می گرفت، در شهرستان ری هم یک راهپیمایی بزرگ با حضور پرشور مردم از حرم تا میدان شهرری برگزار که منجر به شهادت ۴ نفر از جوانان رشید شهرستان می شود.

وی افزود: امروز تقریبا به نام شهرستان ری و قیام پیشگامان انقلاب اسلامی ثبت شده است؛ به همین خاطر همه ساله چندین برنامه در سطح شهرستان برگزار می شود که یکی از آن ها غبار روبی و عطرافشانی امروز است، روز گذشته هم در نماز جمعه شهرستان مراسم باشکوهی به همین مناسبت برگزار شد.

وی در پایان یا تشکر از حضور پرشور مردم، مسئولین شهرستان، دانش آموزان و خانواده شهدای ۱۸ دی در مراسم امروز گفت: یکی از راه های اصلی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برگزاری این گونه مراسم ها است که نشان دهنده این است پس از گذشت بیش از ۳۸ سال از انقلاب اسلامی مردم و مسئولین ما همچنان خود را مدیون این شهدا می دانند.

گزارش تصویری:

انتهای پیام/ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *