×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

فال روزانه ۱ آبان سال ۹۸

فال روزانه ۱آبان  ۹۸ در باقرشهر نیوز

فال روزانه ۱ آبان ماه ۹۸ – فال امروز برای متولدین تمامی ماه ها

فال روزانه چهارشنبه ۱آبان  ۱۳۹۸

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است 

دوست عزیزی که ۱ آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! وقت آن است که بر مبل راحتی تکیه دهید و نتیجه تلاش ها و سختی هایی را که کشیده اید، ببینید. امسال سال پر برکتی برایتان خواهد بود. درآمدتان بهبود خواهد یافت و قادر خواهید بود که به برخی از آرزوهایتان رنگ واقعیت بزنید. زندگی شما در اواخر سال وارد مرحله ای می شود که آرامش خاصی را تجربه خواهید کرد. تغییراتی کوچک و بزرگ در زندگی تان ایجاد می شود که مدت هاست منتظرش هستید. سعی کنید که در کنار کار، روابط عاطفی تان را حفظ کنید. برخی از افراد به ظاهر دوست باید از زندگی شما حذف شوند پس هر چه سریع تر این کار را انجام دهید. در بهمن محدودیت های شما برای ابراز عشق به کنار خواهد رفت و طعم واقعی عشق را خواهید چشید. سفری در ابتدای سال جدید خواهید داشت که مسیر زندگی تان را تغییر می دهد. شما در رفتارتان کمی غرور دارید، اگر سعی کنید که آن را کنار بگذارید و انعطاف پذیری بیشتری از خود نشان دهید، اتفاقات بهتری برایتان رخ خواهد داد. ماههای آبان، بهمن و تیر از بهتریم ماههای سال شما خواهند بود.

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه چهارشنبه ۱آبان

فردی طبق خواسته شما با شما همکاری می کند اما فکر می کنید که تمایل زیادی به این کار ندارد. بهتر است قبل از شروع کار، از احساس درونی او باخبر شوید. اگر مطمئن شدید که چنین است، کمک های او را پس بزنید. امروز از خانه بیرون رفتن به خصوص با شریک زندگی تان می تواند بسیار هیجان انگیز باشد. بنابراین دل به طبیعت بزنید و استرس های روزتان را تخلیه کنید. ورزش در این روزها درمان تمام دردهای جسمانی شما می باشد.

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه چهارشنبه ۱آبان

ذهن تان در آسمان ها طی می کند. در مورد موضوعی امیدوار شده اید و در مورد آن مدام خیالپردازی می کنید. اما حواس تان باشد که این رویاپردازی شما را از کارهای روزمره تان عقب نیاندازد. اگر چه روز سخت کاری را در پیش خواهید داشت اما در انتهای شب با دیدار یک دوست تمام خستگی هایتان به در می شود. اگر رفتار فردی در اطرافتان روی مخ تان است، بهتر است که آن را با لحنی ملایم بیان کنید در غیر این صورت موجب دلخوری می شود.

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه چهارشنبه ۱آبان

اخیرا اتفاقی افتاده که از کنترل شما خارج بوده است. بنابراین لازم نیست که خودتان را برای آن سرزنش کنید. کمی به خودتان زمان دهید تا همه چیز به آرامش قبل باز گردد. امروز زمان خوبی است تا به بیرون از خانه و خرید بروید. خرید آنچه دوستش دارید، به شما انرژی زیادی خواهد داد. اتفاقی برایتان افتاده که متقاعدتان کرده تغییراتی به رابطه عاطفی تان بدهید اما کمی نگرانید، اگر قبل از هر عملی با عشق زندگی تان مشورت کنید، همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه چهارشنبه ۱آبان

در مورد کاری که دیگران نمی خواهند انجام دهند، بهتر است که اصرار نکنید. حتی اگر فردی از روی پافشاری های شما مجبور به کاری شود، آن را روزی در آینده به رویتان خواهد آورد و بر سرتان منت می گذارد. پس بهتر است که دیگران را به حال خود بگذارید. مطمئن باشید که همه چیز در بهترین زمان ممکن اتفاق خواهد افتاد. خبر ناخوشایندی که امروز از یکی از دوستان تان می شنوید را جدی نگیرید. از صحت آن اطمینان حاصل کنید، سپس وارد عمل شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه چهارشنبه ۱آبان

منتظر اتفاقی هستید که امان تان را بریده است. هر چه بی خیال تر باشید برایتان بهتر است. تمام دردهای فیزیکی تان ناشی از همین استرسی ست که می کشید، بنابراین بهتر است که بیشتر مراقب سلامتی تان باشید. در مورد شریک زندگی تان حرفی می شنوید که ممکن است برایتان شوکه کننده باشد. بهتر است که چشم و گوش بسته آن را قبول نکنید. هر سوالی دارید خودتان رودرو و صادقانه از طرف مقابل تان بپرسید.

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه چهارشنبه ۱آبان

امروز ممکن است اطرافیان تان سوال هایی از شما کنند که خیلی تمایلی به جواب دادن نداشته باشید. بهتر است که آنچه فکر می کنید به صلاح تان است را بدون رودربایستی انجام دهید. اطلاعات مهمی که اخیرا به دست آورده اید را نیز فعلا برای کسی بازگو نکنید، در غیر این صورت به ضررتان تمام خواهد شد. اگر چه برای انجام کاری باید بیش از حد به خودتان فشار آورید اما نتیجه ای که می گیرید آنقدر خوشایند است که تمام خستگی هایتان را فراموش خواهید کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه چهارشنبه ۱آبان

امروز خبرها خوبی در مورد کارتان می شنوید و مجبورید با افراد گوناگونی در تماس باشید. این کار اگرچه خستگی دارد اما در انتهای یک روز شلوغ کاری، با آرامش سرتان را روی بالش می گذارید. تلفنی به شما می شود که پر از گفتگوهای عاشقانه است. اگر مجرد هستید، منتظر اتفاقات خوبی در رابطه عاطفی تان باشید. یکی از اعضای خانواده شما کمی گوشه گیر شده است، بهتر است که او را مدتی به حال خودش بگذارید تا به حالت طبیعی خود بازگردد.

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه چهارشنبه ۱آبان

اگر چه شما وظایف تان را به خوبی انجام می دهید اما موانعی در طول روز بر سر راهتان قرار می گیرد که سرعت شما را کند می کند. نیازی نیست عصبانی بشوید و بیش از حد به خودتان فشار آورید. فردا به همه آنها خواهید رسید. اگر چه در کنار شریک زندگی تان همیشه خوش هستید اما باید زمانی را هم به تنهایی اختصاص دهید. این فرصتی است که می توانید روی شخصیت، نقاط قوت و ضعف تان تمرکز کنید. امروز زمانی خوبی برای تنهایی است.

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه چهارشنبه ۱آبان

امروز در زمینه ای که به آن علاقه دارید، خواهید درخشید. اطرافیان تان نیز شما را تحسین می کنند و از موفقیت تان خوشحال می شوند. تلفن های زیادی به شما می شود که حاوی پیام های تبریک است. این همان چیزی است که سالها برایش تلاش کردید و حال لایق آن هستید. خود و توانایی هایتان را دست کم نگیرید و با اعتماد به نفس کامل راهی را که در پیش گرفته اید، ادامه دهید. بهتر است که امروز خود را با خانواده تان سر کنید و این شادی را در کنار انها جشن بگیرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه چهارشنبه ۱آبان

از صبح که بیدار می شوید، کمی احساس کسالت می کنید. دلیلش را نمی دانید اما با کمی ورزش و انجام حرکات کششی می توانید از شر آن خلاص شوید. سعی کنید که امروز فعال باشید و به خودتان انرژی دهید. ارتباط با دیگران در چنین روزی به نفع تان خواهد بود. در مورد موضوعی سعی دارید تا با شریک زندگی تان صحبت کنید اما این فرصت برایتان فراهم نمی شود. بهتر است به جای منتظر بودن، خودتان این فرصت را بوجود آورید وگرنه دیر می شود.

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه چهارشنبه ۱آبان

در مورد موضوعی با مخالفت شدید دیگران روبه روی شده اید اما سعی کنید که اول اطلاعات تان را زیاد کنید سپس با دست پر وارد عمل شوید. اگر فکر می کنید که حرف شما درست است، از نظرتان پایین نیایید. شما چیزی را از شریک زندگی تان پنهان می کنید اما بدانید که ماه پشت ابر نمی ماند. بنابراین بهتر است که دست از پنهان کاری بردارید و صادقانه حرف دلتان را بزنید. یک رفتار شریک زندگی تان باعث شده که نسبت به رابطه تان ناامید شوید اما نباید انقدر زود پیش داوری کنید. با گذشت زمان همه چیز بر شما روشن می شود.

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه چهارشنبه ۱آبان

امروز احساسات تان را نادیده نگیرید زیرا می توانند شما را به راه درست هدایت کنند. اگر می خواهید تصمیمی بگیرید، به همان اندازه که به منطق تان اهمیت می دهید، احساسات تان را نیز دخیل کنید. با تعادل میان این دو است که می توانید بهترین تصمیم را بگیرید. چه در محیط کار و چه در روابط عاطفی تان، از این که یک راه را چند بار بروید، هراسی نداشته باشید. این نه تنها شکست نیست، بلکه تجربه تان را زیاد و شما را برای مراحل بعدی آماده می کند. د و هر چه سریع تر به آن جامه عمل بپوشانید.

 

انتهای پیام/*

برچسب ها :

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.