اصغرآرزومندی، فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله

پیام تبریک فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) به‌مناسبت عید فطر

عید فطر، روزی است که فطرت آدمی به واسطه سی روز اخلاص، شکوفا شده و به معطر کردن فضای زندگی انسان می پردازد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ اصغرآرزومندی، فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره)، رویت هلول ماه شوال و فرارسیدن عیدسعید فطر را تبریک گفت.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

عید فطر، روزی است که فطرت آدمی به واسطه سی روز اخلاص، شکوفا شده و به معطر کردن فضای زندگی انسان می پردازد. به راستی که فطرت، چه عطر دل انگیز و روح افزایی دارد و زندگی در پرتوی فطرت چه زیباست! عیدفطر، عید زیبایی های معنوی است. عید فطر، عید بشارت و عید سعادت است.

فطر، چیدن میوه هایی است که از فطرت می جوشد. فطر، سپاس نعمتی است که در رمضان نازل شده است. پیروزی بر خصم درون، جشنی روحانی دارد به نام عید فطر که میثاق بستن با فطرت را از سوی روزه داران مجاهد اعلام می دارد. عید فطر، پاداش افطارهای خالصانه، مُهر قبولی انفاق های با قصد قربت و پایان نامه دوره ایثار و گذشت  است. فطر، عید خداجویی و خداترسی و خداپرستی است.

امروز روز عید فطر است؛ عیدی که زمین و زمان را غرق شادی و سرور کرده است. ساکنان زمین به شکرانه یک ماه عبادت و نیایش، عید گرفته اند و ساکنان آسمان نیز مأمور شده اند که جوایز و پاداش هایی را از سوی عرش الهی برای ساکنان این کره خاکی بیاورند و به راستی که در این روز بزرگ، زمین و زمان در جوش و خروش اند.

اینجانب، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مومنان در ماه پر خیر و برکت رمضان، هلول ماه شوال و این عید سعید را بر تمامی فطرت های بیدار تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند سبحان تعجیل در فرج حضرت ولی عصر(عج)، سلامتی مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)، عزت اسلام و مسلمین وتوفیقات روز افزون کلیه خدمتگزاران صدیق به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به ویژه دولتمردان تدبیر و امید را مسالت می نمایم.

25خردادماه_ اصغر آرزومندی

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *