فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره)؛

فلسفه و سرچشمه دفاع مقدس، ماه محرم و عاشوراست

نشست خبری گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد هفته دفاع مقدس در سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ نشست خبری گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد هفته دفاع مقدس در سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) برگزار شد.
سرهنگ اصغر آرزومندی فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره)، ضمن اشاره به لزوم امر به معروف و نهی از منکر گفت: با همکاری حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه باقرشهر و نماینده ستاد امر به معروف و نهی از منکر، فعالیت هایی برای احیا این فریضه فراموش شده، در نظر گرفته شده است.
فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس از برنامه ریزی برگزاری 580برنامه توسط پایگاه ها و حوزه های مقاومت بسیج و مساجد در سطح شهرستان خبر داد و گفت: از جمله این برنامه ها فضا سازی شهر و روستاهاست که این برنامه ها رنگ و بوی محرم دارند چراکه فلسفه و سرچشمه دفاع مقدس، ماه محرم و عاشوراست.
وی با اشاره به عملیات های صورت گرفته در این ماه گفت: تاریخ نشان داده است که جمهوری اسلامی ایران هیچ گاه جنگی را مطالبه نکرده است؛ بلکه با مقاومت در برابر حمله دشمنان ایستادگی کرده و حتی یک وجب از خاک سرزمین را تسلیم دشمن نکرده است.
سرهنگ آرزومندی در ادامه از بازسازی شکست حصر آبادان در نمایشگاه ها، رژه و رزمایش حماسی توسط سپاه و بسیج، روایتگری فرماندهان سپاه و ارتش، سرکشی و بازدید از خانواده محترم شهدا و ایثارگران، غبارروبی مزار شهدا، برگزاری نمایشگاه های دوران دفاع مقدس با رویکرد اقتصاد مقاومتی، برگزاری مسابقات ورزشی، کوه پیمایی، مسابقه کتابخوانی با رویکرد کتاب های دفاع مقدس و زندگی نامه شهدای دفاع مقدس، اردوی قم و جمکران پیشکسوتان، مسابقه آشپزی خواهران، قرائت زیارت عاشورا، دیدار با امام جمعه، ارائه خدمات رایگان برای خانواده های کم برخوردار، مانور فرهنگی خواهران بسیجی، احداث یادمان شهید حججی و برگزاری برنامه آبروی محله توسط مسئولین محلی در هفته دفاع مقدس، خبر داد.

سرهنگ آرزومندی در پایان با اهدا لوح، از اصحاب رسانه تقدیر و تشکر به عمل آورد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *