×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

قاسم سلیمانی‌ها با سپاه توانستند دشمنان را شکست دهند/نیروی قدس اهرم قدرت سیاست خارجی ما در منطقه است

قاسم سلیمانی‌ها با سپاه توانستند دشمنان را شکست دهند/
به گزارش ایلنا، سردار سید یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در همایش بزرگ سلحشوران دفاع مقدس و یادمان سردار احمد متوسلیان در باغ موزه دفاع مقدس، ‌ اظهار داشت: آشنایی بنده با حاج احمد از اول اردیبهشت سال ۵٩ شروع می‌شود و این اشنایی تا شهریور سال ۵٩ و بعد هم دفاع مقدس و عملیات فتح المبین و بیت المقدس و زمان اعزام ایشان به لبنان ادامه داشت.

وی افزود: متوسلیان در اندیشه و تفکر انسانی خدا محور بود و تربیت شده مکتب قرآن بود و نسبت به خطر صهیونیست‌ها و آمریکا نسبت به اسلام از کینه زیادی برخوردار بود و بر دشمنان همچون طوفان می‌غرید و با صلابت و قاطعانه برخورد می‌کرد.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا همچنین تصریح کرد: متوسلیان عملکردش در پیوستن به سپاه و در غائله کردستان و مریوان قابل توجه است، از نبوغ مدیریتی بالایی برخوردار بود و کارنامه عملیاتی درخشانی دارد.

سرلشکرصفوی ادامه داد: در خصوص اعزام حاج احمد و یارانش به لبنان ما چیزی نداشتیم که به آن‌ها بدهیم. درخصوص سپاه خطاب به ملت عرض می‌کنم که برخی‌ها با تهمت و دروغ و افترا سپاه را تضعیف می‌کنند.

وی همچنین یادآور شد: سپاه حافظ انقلاب و کشور و سپر دفاع از کشور و از ارکان قدرت ما در برابر تهدیدات است. اگر امریکا و اسراییل سپاه را تضعیف کنند طبیعی است چون دشمن ما هستند اما اگر در داخل کسانی با تهمت و دروغ سپاه را تضعیف کنند غیرعقلانی است و تضعیف سپاه تضعیف کشور و سیاست خارجی و اقتصاد است.

وی تاکید کرد: قاسم سلیمانی‌ها با سپاه توانستند دشمنان از جمله امریکا و اسراییل و عربستان و ترکیه و… را شکست دهند. اهرم پیش برنده قدرت ما درمنطقه و سیاست خارجی همین نیروی قدس سپاه است و دشمنان هم این را بخوبی می‌فهمند.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: افراد به دنبال تضعیف سپاه که مظهر قدرت ملی است نباشند. امیدواریم از این کار دست بردارند؛ سپاه یک فرد نیست یک جریان است.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.