قدردانی شهردار کهریزک از حضور پرشور اهالی شهر در راهپیمایی ۲۲ بهمن

شهردار کهریزک، راهپیمایی ۲۲ بـهمن امسال را نــقطه اوج وحـدت و حضور آکنده از بصیرت و آگاهی و حمایت ملت از ۴ دهه انقلاب اسلامی برشمرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ مهندس نعمت زاده، شهردار کهریزک راهپیمایی ۲۲ بـهمن امسال را نــقطـه اوج وحـدت و حضور آکنده از بصیرت و آگاهی  و  حمایت ملت از ۴ دهه انقلاب اسلامی برشمرد.

شهردار کهریزک در ادامه از حضور حمـاسـی و وحـدت‌بخش شهروندان کهریزک در راهپیـمایـی بـاشــکوه چــهــلمیـن ســالگـرد پیــروزی انــقلاب اســلامـی قدردانی کرد و گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن  عموم مردم و سیاستمداران دنیا، معنایی متفاوت داشت که برای دوستان مایه نشاط و امید و برای دشمنان زبون این انقلاب مایه یأس و نا امیدی بود.

وی اضهار داشت: مردم همیشه درصحنه کهریزک امسال نیز همچون سال های گذشته بر خلاف پیش بینی‌های دشمنان قسم خورده نظام و رسانه‌های وابسته شان، با هر بینش سیاسی، هر نوع سلیقه اجتماعی همه یک صدا «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» را فریاد زدند و ضعف دشمنان را در برابر اراده و خواسته مردم به تصویر کشیدند که صمیمانه قدردان حضور پرشور و یکدل اهالی شهر در رقم خوردن این حماسه ملی هستیم.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *