مذاکره با آمریکا، نشان از حماقت و فریب خوردگی دارد

میرزا جواد رسولی از مبارزین و جهادگران زمان شاه ستمگر و همچنین یادگار جنگ تحمیلی در مصاحبه با خبرنگار باقرشهرنیوز گفت: بنده هم دوران طاغوت را درک کردم و هم انقلاب را، حکومت. زمان شاه بیگانه پرست فاسد بوده و اقتصاد و تمام امور کشور ما به دست عوامل بیگانه اداره می‌شد. از جهت حقوق قانونی و فردی نیز ملت ایران در مقابل یک فرد خارجی تحقیر می‌شدند که این امر نشان از وابستگی حکومت پهلوی داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز، میرزا جواد رسولی از مبارزین و جهادگران زمان شاه ستمگر و همچنین یادگار جنگ تحمیلی در مصاحبه با خبرنگار باقرشهرنیوز گفت: بنده هم دوران طاغوت را درک کردم و هم انقلاب را، حکومت. زمان شاه بیگانه پرست فاسد بوده و اقتصاد و تمام امور کشور ما به دست عوامل بیگانه اداره می‌شد. از جهت حقوق قانونی و فردی نیز ملت ایران در مقابل یک فرد خارجی تحقیر می‌شدند که این امر نشان از وابستگی حکومت پهلوی داشت.

جواد رسولی ادامه داد: شاه خائن بدون اجازه‌ی آمریکا آب نمی‌خورد، دست نشانده‌ی این قدرت شیطانی بوده و متاسفانه افراد با نفوذی از عوامل خارجی در دستگاه های دولتی بودند‌ که او را کنترل می‌کردند.

رسولی خاطر نشان کرد: بی نظمی و هرج‌ومرج در زمان شاه ملعون بیداد می‌کرد و این انقلاب اسلامی ایران و حضور امام خمینی(ره) بود که ظلم و ستم و بی قانونی را کنار زد.

حاج جواد رسولی که در عملیات های زیادی از جمله؛ کربلای۱، کربلای۵، بیت المقدس، پشتیبانی والفجر۸ و والفجر۱۰ حضور داشته شهادت را توفیقی بزرگ خواند و با اشاره به شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی که به منزله‌ی انقلابی عظیم در ایران بود، زمزمه‌ی مذاکره پس از شهادت ایشان را نادرست خوانده و اظهار داشت: امام(ره) رابطه‌ی ایران با آمریکا را مانند رابطه‌ی گرگ و میش می‌دانست. جای تعجب است که برخی از آقایان با وجود تاریخ پر از خیانت آمریکا و به شهادت رساندن سردار دلها بازهم سخن از مذاکره به میان می‌آورند، این نظرات نشان از حماقت و فریب خوردگی بعضی‌ها دارد.

رسولی تصریح کرد: ملت عزیز ایران هیچوقت راضی به مذاکره نبوده و با حضور حداکثری در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن استقامت در برابر دشمنان را نشان داده و سیلی دیگری به صورت بیگانگان خواهد زد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *