در روستای قمصر اتفاق افتاد؛

مراسم اختتامیه کلاس های تابستانی اوقات فراغت در روستای قمصر

مراسم اختتامیه کلاس های تابستانی اوقات فراغت روستای قمصر درمسجد امام حسن مجتبی (ع) با حضور مسئولین و جمع کثیری از شرکت کنندگان دراین طرح برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ مراسم اختتامیه کلاس های تابستانی اوقات فراغت روستای قمصر درمسجد امام حسن مجتبی (ع) با حضور مسئولین و جمع کثیری از شرکت کنندگان دراین طرح برگزار شد.

اسماعیل آقاخانی دهیارقمصر با تقدیر و تشکر از برگزارکنندگان و مربیان و عوامل اجرایی از روند اجرای این طرح در روستای قمصر ابراز رضایت کرد و گفت: لزوم توجه به اوقات فراغت فرزندان از جمله اموری است که باید مورد توجه والدین قرارگیرد.

دهیار قمصر افزود: برگزاری کلاس های تابستانی یکی از طرح های خوب فرهنگی روستای قمصر می باشد که در جهت نیل خانواده ها به گذراندن هر چه بهتر اوقات فراغت فرزندان پرداخت و از استقبال خوبی هم برخوردار شد.

یاسر حیدری نماینده شورای اسلامی در امور فرهنگی روستا هدف از برگزاری این طرح را استفاده از ظرفیت طرح اوقات فراغت دانش آموزان در تعطیلات تابستانی در جهت فعالیت های فرهنگی نمودن و افزود: امیدواریم با اجرای این طرح در جهت بهینه سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در تابستان با هدف تقویت و ارتقاء بنیه اعتقادی، دینی و اخلاقی  گام موثری را برداشته باشیم.

حیدری بیان کرد: در قالب اجرای این طرح برنامه‌های که با همکاری مساجد و پایگاه بسیج مقاومت شهید باهنر روستا برگزار گردید و می توان به برنامه های فرهنگی، قرآنی، تربیتی، آموزشی، تفریحی، ورزشی و … برگزار شده اشاره نمود که تعداد 300 نفر دراین طرح شرکت نموده اند.

در پایان به برگزیدگان طرح جوایزی به رسم یادبود اهداء و از مربیان و عوامل اجرایی تقدیر شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *