علیرضا ناصری پور، شهردار باقرشهر:

مردم داری، از اصول مهم در ولایتمداری است

شهردار باقرشهر به همراه معاونین خود، در دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه بخش کهریزک حضور و عید سعید غدیر خم را به ایشان تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ شهردار باقرشهر به همراه معاونین خود، در دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه بخش کهریزک حضور و عید سعید غدیر خم را به ایشان تبریک گفت.

حضرت آیت الله سید احمد موسوی نیز با تقدیر از توجه مدیران شهری به این عید مهم، واقعه غدیر خم را بزرگ ترین و بهترین بهانه برای نامگذاری این روز به روز عید دانست و گفت: غدیر خم، شاخصه مهم ولایت محسوب می شود و تقارن دهه ولایت و امامت با هفته دولت، فرصت مغتنمی است تا در قرابت سفارش و توصیه های دینی و اصول ولایتمداری با فریضه خدمت به مردم بیشتر اندیشه کنیم .

علیرضا ناصری پور شهردار باقرشهر نیز با تأکید بر اصل تکریم ارباب رجوع، عدالت اداری را سیره حکومتی حضرت علی(ع) دانست و گفت: در توصیه های حضرت علی(ع)، در کتاب نهج البلاغه تأکید بر اصل مردمداری ولایتمداری را با مردم از جمله نکاتی است که بسیار بر آن صفحه گذاشته شده است و انشاالله همه خادمان مردم و خود ما این وصایا را نصب العین قرار دهیم و بتوانیم بصورت عملی در اصل ولایتمداری خود، انجام وظیفه کنیم.

گفتنی است همزمان با عید سعید غدیر خم، اعضای شورای اسلامی و دیگر مدیران شهری باقرشهر نیز در دفتر حضرت آیت الله العظمی موسوی حضور و این عید سعید را به ایشان تبریک گفتند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *