×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

مردم هیچ‌گاه اجازه تعرض به انقلاب را نمی‌دهند/ ای کاش رییس جمهور به دیدار خانواده شهدای فتنه هم می‎رفت/ ۹ دی مانند ۲۲ بهمن یک حماسه ملی است

به گزارش باقرشهرنیوز به نقل از تهران نیوز؛ پدر شهید حسین غلام کبیری، در نشست صمیمی که به مناسبت گرامیداشت نهم دیماه در مجتمع رسانه ای آفتاب برگزار شد، با اشاره به اینکه فرزندش در راه امام (ره) و شهیدان دفاع مقدس مجاهدت کرده است، گفت: وقتی خدمت رهبر انقلاب رسیدم، ایشان گفتند که “توکل بر خدا داشته باش، حسین راه امامش را رفته و حتما شفاعتت را خواهد کرد زیرا وی شهید بصیرت است و مقامش از شهدای جنگ نیز بالاتر است.”

وی با بیان اینکه این روزها برنامه های مربوط به بزرگداشت ۹ دی کم رنگ تر از قبل شده است، اظهار کرد: برای گرامیداشت نهم دی ماه که حماسه تاریخی مردم بود باید مراسم بزرگی برگزار شود.
وی ضمن تاکید براینکه مسئولان باید از مردم برای حضور درمراسم نهم دی ماه دعوت کنند، تصریح کرد: مسئولان باید با مردم در همه عرصه ها همراه باشند و در ۹ دی امسال کنار مردم در حماسه نهم دیماه شرکت کنند.
وی با اشاره به اینکه نهم دیماه مانند دیگر تاریخ های مهم در طول سال نظیر روز قدس با اهمیت است، افزود: از مردم می خواهم که همگی در مراسم گرامیداشت روز ۹ دی حتما شرکت کنند.
پدر شهید حسین غلام کبیری با بیان اینکه هنوز چند ساعت قبل از شهادت فرزندش را یادش هست، گفت: هنوز زمانی که دستم را گرفت فراموش نکردم، هنوز گرمی دستانش را در دستم حس می کنم.
وی با بیان اینکه حسین، پسری مومن و مذهبی بوده و همیشه وقت خودش را در مسجد و پایگاه بسیج می گذرانده است، اظهار کرد:با وجود اینکه هیچگاه در منزل درس نمی خواند ولی تمام معلمانش از او راضی بودند و دربین ۶۰۰ نفر هم مدرسه اش، توانست در دانشگاه قبول شود که برای خانواده جای تعجب داشت.
حضور خانواده شهدا و جانبازان فتنه در دفتر تهران نیوز
وی با اشاره به اینکه ضارب فرزندش بعد از ۲ سال و نیم تبرئه شد، گفت: بعد از کلی دادگاه رفتن و گرفتن وکیل، فرد ضارب تبرئه شد.
پدر شهید حسین غلام کبیری با بیان اینکه هیچ مسئولی از وی و خانواده اش سراغ نگرفته است، ادامه داد: حتی یکی از پسرانم را بخاطر اینکه برادر شهید بود میخواستند از کار بیکار کنند.
وی با تاکید بر اینکه حسین اش را نذر حضرت امام موسی کاظم (ع) کرده بود، خاطرنشان کرد:فرزندم را در راه انقلاب تقدیم رهبرمان کردم و از کسی هم انتظار ندارم به ما سر بزند.
وی خاطرنشان کرد: به مسئولان توصیه می کنم به فکر مردم و مطیع امر ولایت باشند که اگر رهبر انقلاب نبود، تاکنون کشور به دست دشمنان انقلاب اسلامی افتاده بود.
**مردم هیچ‌گاه اجازه تعرض به انقلاب را نمی‌دهند
محمد حسین رجب زاده، جانباز فتنه سال ۸۸ نیز در ادامه با اشاره به اینکه مردم جنوب شهر تهران هیچگاه انقلاب را تنها نگذاشته و همیشه همراه با راه امام (ره) بوده اند، گفت: این معرفت شناسی در زمان جنگ تحمیلی عراق علیه کشورمان نیز وجود داشته و در سال ۸۸ نیز تکرار شد.
حضور خانواده شهدا و جانبازان فتنه در دفتر تهران نیوز
وی با اشاره به اینکه کسی از جانبازان حمایت مناسب نمی کند، اظهار کرد: آیا مسئولین می توانند پاسخ خون شهیدان را بدهند؟
رجب زاده که جانباز ۴۰درصد دفاع مقدس است با بیان اینکه در سال ۸۸ و جریان فتنه با جانبازی ۳۰ درصدی نیز روبرو شده است، ادامه داد:۱۸ دندانم خورد شد، کتف، چشم و دیگر اعضا بدنم با آسیب روبرو شد ولی بعد از ۳ روز بستری بودن در بیماستان، دیگر مرا نپذیرفتند به همین دلیل تمام هزینه های بستری شدنم را خودم پرداخت کردم.
وی ادامه داد: چقدر خوب بود که رئیس جمهور در سفر به شهر ری در فضایی نزدیک به مراسم گرامیداشت نهم دیماه با خانواده شهدا و جانبازان فتنه دیدار می کرد.
وی با اشاره به اینکه در زمان جنگ هشت ساله دفاع مقدس نیز در جزایر مجنون با حمله شیمیایی دشمن مواجه و جانباز شده است، افزود: هیچ وقت از کسی توقع نداشته ام ولی اگر به خانواده شهدا و جانبازان تکریم شود راه آنان پرفروع تر می شود.
رجب زاده با تاکید بر اینکه مردم کشورمان آگاه و با بصیرت هستند، ادامه داد:مردم هیچگاه اجازه نخواهند داد دشمنان انقلاب اسلامی به کشورمان تعرض کنند؛ به همین جهت حماسه نهم دیماه سال ۸۸ را به وجود آوردند که درتاریخ جاودان شد.
وی با اشاره به اینکه مردم باید در نهم دیماه سال جاری در مراسم بزرگداشت این حماسه شرکت کنند، گفت: مردم همیشه بخاطر ولایت فقیه و آرمان های انقلاب اسلامی در میدان حاضر بوده اند و انشاالله در مراسم نهم دیماه نیز شرکت خواهند داشت.
رجب زاده تاکید کرد: مردم هیچگاه نباید به شرایط نگاه کنند و این اوضاع اقتصادی و غیره نباید مانعی برای حماسه آفرینی باشد.
وی با اشاره به اینکه بدلیل آسیب های بجامانده از آن دوران باید آمپول های ۲۰۰هزار تومانی تزریق کند ولی کسی برای تهیه انها به وی کمک نکرده است، افزود:از زمانی که دولت یازدهم به روی کارآمده با بسیج مخالف بوده است و اصلا شکی ندارم.
رجب زاده ضمن اشاره به اینکه فتنه های جدید از طریق شبکه های اجتماعی صورت می گیرد، تصریح کرد: شبکه های اجتماعی بدنبال نفوذ در جوانان است.
وی با اشاره به اینکه مسئولان باید بدانند که ارائه تسهیلات به خانواده جانبازان یکی از راه های قدردانی از زن و فرزندجانباز محسوب می شود.خاطرنشان کرد: به قول پسرم از اول انقلاب و در طول دروان جنگ تحمیلی و تا همین الان در جنگ با دشمن بوده ام لذا رسیدگی به خانواده ها می تواند کمک خوبی برای قدردانی و تقویت ادامه این راه باشد.
**۹ دی مانند ۲۲ بهمن یک حماسه ملی است
در ادامه، رامین رسولی، جانباز هفتاد درصد فتنه سال ۸۸ با اشاره به اینکه در انتخابات سال ۸۸ شور و هیجان خاصی برقرار بود، گفت: متاسفانه در برهه ای از زمان این شور و هیجان به کام مردم تلخ شد.
حضور خانواده شهدا و جانبازان فتنه در دفتر تهران نیوز
وی تصریح کرد: در حوالی میدان صادقیه برای انجام کارهای روزانه مشغول تردد بودم که فقط به جرم داشتن چهره ا ی مذهبی مورد اصابت ترکش نارنجک فتنه گران قرار گرفتم که بعد از این حادثه به بیمارستان پیامبران منتقل شدم که آنجا پذیرشم نکردند، به بیمارستان فارابی منتقل شدم که آنجا نیز به دلیل نداشتن امکانات پزشکی کافی باز هم پذیرش نشدم و نهایتا در بیمارستان لبافی نژاد بستری شدم و ۱۲ روز درآنجا حضور داشتم.
وی با بیان اینکه حماسه نهم دیماه ۸۸ که با حضور میلیونی مردم رقم خورد صرفا کار خدایی بوده است، اظهار کرد: نظیر این رخداد تاریخی را در جنگ تحمیلی مشاهده کردیم که مردم با همه وجود در میدان عمل و مجاهدت در راه انقلاب و آرمان های اسلامی خودشان حاضر شدند.
رسولی با تاکید بر اینکه حضور در مراسم نهم دیماه امسال نباید جناحی باشد، افزود: تاکید می کنم مردم برای حضور در مراسم نهم دیماه امسال، به کارنامه سه قوه نگاه نکنند و نتیجه را به پای رهبرانقلاب ننویسند زیرا مسئولان برخی از بخش های سخنان ایشان را که به نفعشان هست تفسیر می کنند و به بقیه آن عمل نمی کنند.
وی با اشاره به اینکه مسئولان در هر رده ای باید اشتباهاتشان را بپذیرند، تصریح کرد:انقلاب اسلامی ایران مانند یک قطار در حال حرکت است و به سرانجام مقصود نیز خواهد رسید.
رسولی خاطرنشان کرد: نهم دیماه یک رخداد تاریخی و مانند ۲۲ بهمن یک حماسه ملی است از این رو مردم بدون نگاه جناحی باید در این عرصه حضور پررنگ داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه هم اکنون دانشجوی کارشناسی ارشد است ولی برای رفت و آمد به محیط آموزشی اش با مشکل روبرو است، گفت: از مسئولان می خواهم که ماده ۳۸ قانون مربوط با جانبازان دفاع مقدس می شود را بازنگری کنند زیرا این قانون مربوط به جانبازان سال های ۵۹ الی ۶۷ است و به جانبازانی نظیر من که بعد از این سال به این درجه نائل شدیم نمی شود.
رسولی ضمن تاکید براینکه قبل از نائل شدن به درجه جانبازی ۷۰ درصد و از دست دادن هر دوچشمش تولیدی لباس داشته است، خاطرنشان کرد: بعد از این اتفاق، ۵ ماه در فرمانداری شهر ری کار کردم و بعد از این مدت فقط ۵۰۰ هزار تومان به من پرداخت کردند و گفتند از پذیرش شما معذوریم.
رسولی با اشاره به مطلب بالا، ادامه داد: با توجه به شرایطم و بعد از چندین ماه وقت گذاشتن در مقابل خانواده و همسرم سرشکسته شدم و متاسفانه هم اکنون شغلی ندارم.
حضور خانواده شهدا و جانبازان فتنه در دفتر تهران نیوز
حضور خانواده شهدا و جانبازان فتنه در دفتر تهران نیوز
انتهای پیام/ع

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.