وزیر ورزش و جوانان؛

مزار تختی در دل و سینه های مردم است

وزیر ورزش و جوانان صبح امروز در چهل و نهمین سالگرد جهان پهلوان تختی گفت: اگرچه هرساله پس از گذشت 49 سال هنوز هم بر سر مزار تختی در ابن باویه شهرری می آئیم ولی مزارتختی در دل و سینه های مردم است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ وزیر ورزش و جوانان صبح امروز در چهل و نهمین سالگرد جهان پهلوان تختی گفت: اگرچه هرساله پس از گذشت ۴۹ سال هنوز هم بر سر مزار تختی در ابن باویه شهرری می آئیم ولی مزارتختی در دل و سینه های مردم است.

چهل و نهمین سالگرد درگذشت جهان‌پهلوان تختی صبح امروز جمعه بر سر مزار وی در ابن باویه شهرری با حضور گسترده مردم و مسئولین برگزار شد؛ مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان که برای شرکت در این مراسم آمده بود، در گفتگویی کوتاه با خبرنگاران اظهار داشت: جهان پهلوان تختی یکی از پرافتخارترین ورزشکاران تاریخ این کشور هستند که در زمینه جوانمردی، فتوت، مردم داری و فروتنی زبانزد همه قهرمانان و پهلوانان کشورند.

سلطانی فر در ادامه گفت: ما اگرچه هرساله پس از حدود ۴۹ سال به ابن باویه بر سر مزار تختی می آئیم؛ اما مزار تختی در دل و سینه های مردم قرار دارد و عشق به جوانمردی، بزرگی و روحیه مردانگی در ذات مردم و در فرهنگ ملی و مذهبی مردم ما نهفته است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم این روحیه فتوت و مردانگی و بزرگی و مردم دوستی امروزه در بین ورزشکاران و جوانان ورزش دوست کشور روز به روز رواج بیشتری پیدا کند.

وزیر ورزش و جوانان که به همراه آقای نیک بین مدیرکل حوزه وزارتی در این مراسم شرکت کرده بود، به دلیل ازدحام بیش از حد نتوانست در جایگاه اصلی حضور یابد و پس از قرائت فاتحه بر سر مزار جهان پهلوان تختی مراسم را ترک کرد.

انتهای پیام/ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *