×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

مسئولان فرهنگی شهر را خواب برده است

به گزارش خبرنگار باقرشهرنیوز،  دیر زمانی است که مسئولان شهر با شعارهای حفظ عفاف و حیا در جامعه اقدام به برگزاری نشست ها، کنفرانس ها، اجلاسیه و سمینار و … می کنند ولی خروجی تمام این گردهمایی ها چیزی جز افزون شدن بد حجابی در جامعه نبوده است.

وقتی به یک مغازه برای خرید می روم اولویت با آن خانم های مانتویی بدحجابی است که حتی بعد از من آمده اند و با شوخی ها و لوده بازی با فروشنده کارشان را پیش می برند که هیچ ، تخفیف های کذایی هم از فروشنده می گیرند. مانده فقط جنسشان را به رایگان به این خانم ها دو دستی هدیه کنند.

برای خرید لباس زنانه، باید با فروشنده مرد حرف بزنم و اگر وسیله مردانه ای می خواهم بخرم فروشنده خانم با هزار رنگ و لعاب ایستاده تا سرویس دهی کند. چیزی به جان اعتقادات و باورهای این ملت افتاده و آن را به سرعت می خورد که نمی دانم اسمش را بگذارم همان تهاجم فرهنگی یا چه فرقی می کند هر چیز دیگر. مهم این است که زن شهر من به جایی رسیده گل موی تزئینی را روی موهای برهنه خود جلوی فروشنده مرد امتحان می کند.

لباس های تنگ و کوتاه زنان چشم مردان را به دنبال خود می کشاند

زن شهر من لباس های تنگ و کوتاه و بدن نما می پوشد و به خیابان می آید و چشم مردان را حتی اگر هرزه هم نباشند به دنبال خود می کشاند و عامل فساد و سست شدن بنیان خانواده دیگر می شود و بعضی ها فکر می کنند این زن همیشه همینگونه است. نمی دانند خیلی از این زنها برای آمدن به خیابان اینگونه خود را بزک می کنند ولی در خانه هایشان آن فریبندگی که یک زن باید در منزل برای محرمش داشته باشد ندارند.

حجاب و حیاء در حال رخت بر بستن از خانواده و خیابان های شهر

زن شهر من اعتقاداتش را زیر مد و ترویج افکار غربی از دست داده و امروز چنان در خیابان های شهر قدم می زند که زنان در کشورهای اروپایی هم کمتر به این روش در خیابان قدم می زنند. حجاب ، حیاء و عفت گویی در حال رخت بر بستن از خانواده و خیابان های شهر من است و انگار مسئولین شهر هنوز در خواب غفلت بسر می برند و فکر می کنند با نشست و سمینار و خرج های آن چنانی برای غذاها و کادوهای با قیمت بالا به شرکت کنندگان ، می توانند فرهنگ حیا و عفت و حجاب را به دل جامعه باز گردانند.

روزگاری زن شهر من اگر در اجتماع حاضر می شد، به هر دلیلی یا شاغل بود یا برای تامین مایحتاج خانه اش ترحیج می داد کمتر خود را به نمایش بگذارد تا خطرات کمتری او را تهدید کند و از غرض و مرض افراد بیمار دل جامعه در امان باشد اما این روز ها می گوید من می خواهم در جامعه راحت باشم دیگران چشمان خود را بپوشانند و نگاه نکنند.

می شود آب را جلوی تشنه بگذاری و بگویی نخور؟؟؟؟!!!!!!!

افزایش تجاوزات جنسی، بی بندو باری، ازدواج های سفید، روابط آزاد دختر و پسر، زنان همسر دار با مردان و … از کجا نشئت گرفته است؟؟؟ از این که مردان جلوی چشمان خود را گرفته اند تا تو زن همشهری ، مثل وقتی در خانه راحت هستی در اجتماع ظاهر شوی؟

در روز حجاب و عفاف وقتی سری به خیابان و مغازه های شهر و اداراتش می زنم تنها چیزی که در آن جایی ندارد همین یک نکته است. زنان و مردانی که با هم کار می کنند (خوب است ها ،  نه که بگویم بد باشد) ولی این حرف زدن ها و درد و دل کردن ها و شوخی ها بعض جاها وجدان آدم را به درد می آورد که آخر به تو هم می گویند زن یا مرد مسلمان؟؟؟؟

164

بی غیرتی مردانی که بدن زن هایشان را برای نامحرم به نمایش می گذارند

بانویی محجبه که از یک مغازه بیرون آمده می گوید همین مدتی است به این مغازه آمده ام برای خرید،  اول از همه که لباس زنانه فروشی است ولی فروشنده و شاگردش هر دو مرد هستند .بیشتر لباس فروشی های شهر اینگونه شده بعد از آن هم وقتی آن دختر خانم های جوان بد حجاب آمدند انگار نه انگار من حق تقدم دارم.

وی ادامه داد: اصلا توجهی به منی که برای همان خریدی که آن ها می خواهند انجام دهند آمده ام نکردند در حالیکه من هم قرار است همانقدر پول دهم و تخفیفی برای من در کار نیست و قیمت ها مقطوع است ولی برای آن ها هم تخفیف است هم پولشان با پول من فرقی ندارد.

بانوی دیگری می گوید احساس می کنم در این جامعه بیگانه هستم دلم نمی خواهد در این اجتماع قدم بگذارم مردهایش آنقدر بی غیرت شده اند که تمام بدن زن شان را برای همه مردان به نمایش می گذارند انگار نمایشگاه مد راه افتاده در خیابان های این شهر و کسی هم نمی گوید چرا؟

گلایه مادر شهید از دختران و زنانی که حجاب را رعایت نمی کنند

یک مادر شهید با ابراز نارضایتی از این وضع لباس خانم ها به خصوص در تابستان و شرایط فعلی گرما هم گفت: چند وقت پیش با یکی از این روحانیون سر شناس تماس گرفتم گفتم این چه وضع است من شهید دادم که اسلام در کشور بماند این کجایش اسلام است؟

این مادر شهید با گلایه از دختران و زنان جامعه که حجاب خود را رعایت نکرده و به فساد و بی عفتی در جامعه دامن می زنند خطاب کرد: خون ها ریخته شد تا این جامعه امروز اینگونه در اختیار شماست آنوقت شما به راحتی روی خون این شهدا رژه می روید و به آن ها با زبان بی زبانی توهین می کنید؟

وی ادامه داد: خودم شنیدم وقتی به یک خانم بد حجاب تذکر دادند گفت مگر مجبور بودند بروند شهید شوند من که مجبورشان نکردم جوابشان را هم می دهم هر جور دلم بخواهد در جامعه می گردم و به کسی ارتباطی ندارد که به من بگوید چگونه لباس بپوشم.

در کشورهای اروپایی هم برای نوع پوشش و روابط اداری زنان و مردان قانون وجود دارد

یک دانشجوی چادری هم با بیان این مطلب که در کشورهای اروپایی هم برای نوع پوشش و روابط اداری زنان و مردان قانون وجود دارد خاطر نشان کرد: متاسفانه همه این افراد که اینگونه بد حجاب در جامعه می گردند فکر می کنند خارجی ها واقعا مثل همین فیلم هایی که به خورد ما می دهند زندگی می کنند در حالی که اینگونه نیست.

این دختر دانشجو افزود: خیلی از کشورهای اروپایی قانون تفکیک جنسیتی را در دانشگاه های خود تصویب کرده و به اجرا در آورده اند که البته معروف هم هستند ولی وقتی در ایران چنین حرفی زده می شود یک عده جبهه می گیرند شما ها که فکر بد راجع به جوانان می کنید باید از خود خجالت بکشید و این چه طرحی است.

وی تصریح کرد: حتی در ادارات آن ها هم حد و حدود لباس پوشیدن برای زنان و مردان تعیین شده و هر کس تخطی کند شغلش را از دست می دهد، زنان جوان اصلا در کشورهای اروپایی و امریکایی آرایش نمی کنند یا خیلی ملایم و غیر ملموس و آرایش را مختص پیرزنانی می دانند که از رنگ و لعابشان کاسته شده ولی ببینید در فیلم هایشان در ماهواره چه چیزهایی تبلیغ می کنند و به خورد من زن مسلمان می دهند؟

مسئولان فرهنگی شهر را خواب برده است

نمی دانم چه بگویم از این همه درد و وا ماندگی و مسئولینی که خواب غفلت ربوده شان و نمی دانند چه کنند به بهانه های واهی بیشتر اجازه ورود فرهنگ مضمحل غرب را به شهر می دهند و عواقب آن را بیش از پیش به جان می خرند.

خدا نکند روزی امام زمانمان بیاید و ما در خواب غفلت غربزدگی غوطه ور باشیم و به جای آن که زخم های دلش را مرهم شویم زخم های بیشتری به زخم هایش اضافه کنیم.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.