مسئولین شهرداری باقرشهر از شهروند آسیب دیده در مجموعه استادیوم ورزشی عطر سیب عیادت کردند

ابوالفضل ایمانی هفته گذشته بدلیل اتصال فن دستگاه آبخوری استودیوم ایثارگران دچار برق گرفتگی ضعیف شده بود که بنا به گفته پزشک معالج وی، نامبرده در وضعیت عمومی خوبی به سر میبرد و مشکل جدی برایش پیش نیامده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ معاونین و برخی از مسئولین شهرداری با حضور در بیمارستان هفت تیر ری از ابوالفضل ایمانی عیادت کردند. ابوالفضل ایمانی هفته گذشته بدلیل اتصال فن دستگاه آبخوری استودیوم ایثارگران دچار برق گرفتگی ضعیف شده بود که بنا به گفته پزشک معالج وی، نامبرده در وضعیت عمومی خوبی به سر میبرد و مشکل جدی برایش پیش نیامده است. شهرداری باقرشهر با پرداخت هزینه درمان وی و همراهی خانواده اش، از ایشان دلجویی کردند.

گفتنی است ابوالفضل ایمانی در اولین روز ورزش خود در استادیوم ایثارگران دچار این حادثه شد و با توجه به تحت پوشش گرفتن بیمه در همان روز ثبت نام، کلیه ی مراحل درمانی وی از سوی شهرداری در حال پیگیری است که قبل از وصول نتیجه از سوی اداره بیمه ، کلیه هزینه های درمان از سوی شهرداری و شورای شهر پرداخت خواهد شد.

مسئولان شهرداری در گفتگو با مادر ورزشکار نوجوان ضمن آرزوی توفیق و سلامتی ابراز امیدواری کردند در سالهای آتی شاهد مدال آوری این ورزشکار نوجوان باشیم. خانم ایمانی با تقدیر از حضور مسئولان و پیگیری های ایشان وضعیت سلامتی فرزند خود را خوب داشت و از ترخیص او در روز های آتی خبر داد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *