×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

تودیع و معارفه مسئول بازرسی شهرداری باقرشهر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ خدادادی، مسئول بازرسی شهرداری باقرشهر طی مراسمی با حضور معاون اداره کل بازرسی استانداری تهران، معاون سامد(مرکز رسیدگی به شکایات مردمی ریاست جمهوری)، شهردار باقرشهر، معاونین و مدیران، تودیع و ابراهیمی بعنوان مسئول جدید بازرسی این شهرداری معارفه شد.

معاون اداره کل بازرسی استانداری تهران با تقدیر از عملکرد شایسته بازرسی شهرداری باقرشهر، اصل سوم قانون اساسی را مهمترین بخش فعالیتی بازرسی ها دانست و گفت: اجتناب از تبعیضات ناروا بین مردم از مهم ترین بخش های فعالیتی بازرسین است، چرا که مردم باید احساس کنند که در برخورد با آنها برابری و عدالت وجود دارد و به درخواست های ایشان بصورت عادلانه رسیدگی می شود.

مهرداد احمدی، امانتداری، صداقت، اشراف به شرح وظایف دستگاه اجرایی، اشراف به قوانین و مقررات حاکم و حسن خلق و بی طرفی را از ویژگی های بارز و مهم بازرسین دانست و ابراز امیدواری کرد مسئول بازرسی جدید شهرداری باقرشهر نیز همچون سابقه عالی خود در خدمت، در این مجموعه نیز خوش بدرخشد.

علیرضا ناصری پور شهردار باقرشهر نیز با تقدیر از عملکرد شایسته و جامع حسن خدادادی، مسئول بازرسی این شهرداری، امانتداری و رعایت حق شهروندان و پرسنل را از ویژگی های بارز ایشان دانست و گفت: تعاون و مطاوعت ایشان و دقت در پیگیری امور در بازرسی شهرداری، نشان از جامعیت عملکردی در این حوزه فعالیتی داشته است که جای تقدیر و تشکر دارد. امیدواریم و البته ایمان داریم، روزهای کاری خوب و پرثمری را با همکار جدید در این حوزه داشته باشیم. قطعا رعایت عدالت در امورات، از دغدغه های مسئول جدید بازرسی شهرداری خواهد بود.

در این مراسم حسن خدادادی مسئول سابق بازرسی شهرداری باقرشهر نیز با تقدیر از حاضرین ۹۸۰ روز خدمت خود را در این شهرداری از روزهای به یادماندنی و خوب خدمتی خود دانست. همچنین ابراهیمی مسئول جدید بازرسی این شهرداری فرصت خدمت را محبت الهی دانست و ابراز امیدواری کرد بتواند به بهترین صورت پاسخگوی اعتماد مجموعه به وی باشد.

گفتنی است طی این مراسم با اهدای لوح از زحمات آقای خدادادی تقدیر شد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.