مشکلات در کشور وجود دارد اما راه بن بست نیست

در کشور وجود دارد ولی بن بست وجود ندارد.می شود با امکانات موجود در کشور مشکلات اقتصادی را رفع کرد.محاسبات آمریکا محاسبات غلطی است و حتما شکست خواهند خورد.

امام جمعه باقرشهر در خطبه های نماز جمعه گفت:  در کشور وجود دارد ولی بن بست وجود ندارد.می شود با امکانات موجود در کشور مشکلات اقتصادی را رفع کرد.محاسبات آمریکا محاسبات غلطی است و حتما شکست خواهند خورد.مسئولین آمریکا درک درستی ندارند و با این محاسبات به جایی نمی رسند.با این قانون های موجودشان هیچ غلطی نمی توانند بکنند.چهل سال است انقلاب در اوج شکوه است ، ما از کشورهای وابسته به آمریکا وضعیت بهتری داریم.چهل سال آمریکا در عربستان است ولی اهمیت آن روز به روز بدتر می شود ، آمریکا صادرات را قطع کند عربستان نابود می شود.

ایت الله موسوی گفت: امروز در سرتاسر کشور نماز جمعه برقرار است ، در نهایت امنیت ولی در کشورهای دیگر مانند عربستان و عراق چنین امنیتی وجود ندارد.باید کاری کنیم که وابستگی کشور به نفت کاسته شود. دولت باید نقش نظارت و هدایت را داشته باشد تا فضای کسب و کار بهتر شود.

باید مشکل ساختاری بودجه توسط مجلس و دولت باید حل شود.
ایت الله موسوی در ادامه گفت: باید با اخلال گران اقتصادی برخورد قاطع صورت گیرد.باید موانع تولید برداشته شود و در کشاورزی به خودکفایی اقتصادی توجه بیشتری شود.باید به نیازهای صنایع رسیدگی شود.باید به سیل زدگان رسیدگی شود.

امام جمعه باقرشهر گفت: در هر شرایطی در برابر دشمنان مقاومت کنیم، برای اصلاح کشور باید چشم به کشورهای بیگانه نداشته باشیم و از درون مشکل را حل کردم. مردم باید به رونق تولید کمک کنن و خرید و مصرف محصولات داخلی را رونق دهیم.آمریکا قطعا شکست خواهد خورد

خطیب جمعه بخش کهریزک در پایان افزود: مقاومت در برابر آمریکا گزینه قطعی ملت ایران است و این مقاومت برخورد با اراده هاست و برخورد نظامی نیست و اراده ما قوی تر است بر اراده سست آنها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *