×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

مطالبه گری به نام مردم به کام …

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ یکی از خبرنگاران این پایگاه خبری در این دوره از بازی های سیاسی جناهی و تخریب های شخصیتی نوشت: در طول تاریخ همیشه برخی واژه ها دستمایه اهداف پلید اشخاصی برای رسیدن به مقاصدی خاص شده که گاها در ادوار مختلف با نمونه هایی از آن آشنا هستیم.
اما روزهایی در سطح منطقه باقرشهر و کهریزک با اخباری مواجه هستیم از جنس مطالبه گری که فریاد وا اسفا را در شیپورهای رسانه ای خود سر می دهند ، که کجایید جوانان شهر که شما جویای کار هستید، شما تخصص دارید، شما تحصیلات دارید اما قانون های کشوری نقض می شود، با ما همراه شوید ما صدای مطالبه گری شما هستیم و کاخ ستم و ظلم را به زیر خواهیم کشید.
اما در پس پرده این اخبار چه هدفی نهفته هست که به یکباره بعد از گذشت چندماه از این نقض قانون مطالبه گری آغاز شود.
ماهم به دنبال پیگیری اجرای تمامی قوانین در سطح ادارات و ارگانها هستیم اما نه در جهت رسیدن به اهداف شخصی، دستگاه های نظارتی و مسئول پاسخگو اینگونه نقض قانون ها و مطالبه گری های شخصی رسانه ای باشند.

مطالبرگی که با گروکشی و گرفتن آتو از مسئولین شهر در حال انجام است و بیشتر مسئولین نسبت به این مهم سکوت کردند، وانگهی اگر ریگی به کفش نیست چرا حق السکوت و هزینه های مالی و اعتباری برای کسانی که اسم قلم و خبرنگاری را زیر سوال میبرند!!!

باید زیر متن پی نوشت هم زد به همه ارگان های دولتی و غیر دولتی که سکوت کردند.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.