مهلت ۱۵ روزه برای تعیین و تكلیف مركز هاشمی نژاد كهریزک

براساس وقف نامه وقوانین  اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ری مقرر شد مسئولان اداره بهزیستی حداکثر تا ۱۵ روز آینده اقدامات لازم جهت اجرای فعالیت های درمانی متناسب با متن وقف نامه را انجام دهند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ به منظور تعیین و تکلیف مرکز هاشمی نژاد شهر کهریزک، جلسه هم اندیشی با حضور اعضاء شورای اسلامی شهر کهریزک، شهردار، بخشدار، رییس اداره اوقاف و امور خیریه و رییس اداره بهزیستی شهرستان ری برگزار شد.

رحمان آذرخرداد گفت: براساس موقوف نامه ملک مرکز هاشمی نژاد، این زمین جهت ساخت و بهره برداری امور درمانی وقف شده است اما متاسفانه در سال های اخیر اداره بهزیستی به عنوان بهره بردار این مرکز، بی توجه به اصل وقف نامه، اقدام به نگهداری از معلولان کرده بود که باتوجه به متغایر بودن فعالیت بهزیستی و مفاد وقف نامه، شهرداری کهریزک با استناد به قانون با پلمپ این مرکز از ادامه فعالیت آن جلوگیری بعمل آورد.

رییس شورای اسلامی شهر کهریزک اظهار داشت: باتوجه به پیگیری مستمر و رایزنی های انجام شده از سوی اعضای شورای اسلامی شهر کهریزک، جلسه ای با حضور مسئولان و متولیان مربوطه برگزار شد و پیشنهادات و تذکرهای لازم درخصوص بهره برداری قانونی این مرکز مطرح شد.

وی اظهار داشت: براساس وقف نامه وقوانین  اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ری مقرر شد مسئولان اداره بهزیستی حداکثر تا ۱۵ روز آینده اقدامات لازم جهت اجرای فعالیت های درمانی متناسب با متن وقف نامه را انجام دهند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *