×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

مهمترین اصل در شورای اسلامی اتحاد است / باید در انجام امور نگاه مسئولانه تر داشته باشیم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز؛ پرک در نشست صمیمی ظهر امروز با شهردار و مدیران شهرداری باقرشهر گفت : جا دارد ابتدا از اعضای شورای دوره های قبل که همواره دلسوزانه و در حد توان و امکانات موجود برای مردم باقرشهر خدمت رسانی کرده اند تشکرنماییم .

رئیس شورای اسلامی باقرشهر افزود : اعضای شورای اسلامی باقرشهر در دوره پنجم بسیار باهم تعامل و همدلی دارند و امیدواریم که بتوانیم این تعامل و همدلی را با سایر مدیران شهرداری داشته باشیم تا خدمت رسانی به مردم مطلوب تر صورت گیرد .

وی اتحاد را اصل مهمی در شورای اسلامی دانست و اظهار داشت : اگر نگاه مسئولانه تر و قانونمندتر در امور داشته باشیم و اتحاد و همدلی را در بین همکاران خویش رواج دهیم مسلما می توانیم رضایت شهروندان فهیم باقرشهری را جلب کنیم و وقتی مردم از ما رضایت داشته باشند مطمئنا خداوند هم از کار ما راضی خواهد بود .

پرک در ادامه صحبت های خود مدیران شهرداری به تعامل و همدلی در مجموعه فراخواند و تصریح کرد : تا زمانی که اتحاد و همدلی نباشد اگر قوی ترین نیروها در مجموعه کار کنند باز هم نمی توان کاری را از پیش برد و عملکردی مطلوب داشت .

رئیس شورای اسلامی باقرشهر در ادامه با اشاره به اینکه باید نگاه مصرف گرایانه در شهرداری از بین رود ، یادآورشد : مدیران ، مسئولان و کارکنان مجموعه شهرداری باید نگاه گزینشی را کنار بگذارند و تکریم ارباب رجوع را در نظر بگیرند تا بتوانند عادلانه و به دور از قضاوت به پرونده شهروندان رسیدگی کنند و همچنین در پایین آوردن هزینه های شهرداری ما را یاری دهند .

وی در پایان شهردار باقرشهر را فردی دلسوز کارآمد و مدیری لایق دانست و افزود : امیدواریم بتوانیم با مدیریت اقای ناصری پور و همکاری سایر مدیران و مسئولان شهرداری ، دورانی بسیار نمونه و درخشان در سطح استان از خود به جای بگذاریم .

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.