×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

ناهماهنگی در اولین روز فعالیت شورای شهر جدید و ماندن خبرنگاران پشت در

ناهماهنگی در اولین روز فعالیت شورای شهر جدید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز، به نقل از خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، براساس دعوتنامه روابط عمومی شورای شهر تهران همانند همیشه خبرنگاران برای پوشش اخبار مراسم تحلیف اعضای شورای شهر پنجم تهران از ساعت ۸ صبح در محل ساختمان شورای شهر حضور پیدا کردند.

اما این بار مسئولان فرماندداری و روابط عمومی این ارگان مدعی برگزاری مراسم تحلیف شده و از صدور کارت شرکت در مراسم برای خبرنگاران و عکاسان خودداری می کنند.
مسئول روابط عمومی و مسئولان فرمانداری در پاسخ به عدم صدور کارت برای خبرنگاران و صدور اشتباه کارت برای خبرنگاران و عکاسان مدعی شدند ه کاری بخواهیم انجام می دهیم و از ورود خبرنگاران جلوگیری می کنیم.
گفتنی است هنوز تعدادی از عکاسان و خبرنگاران نتوانسته اند وارد ساختمان شورای شهر شوند.

براساس دعوتنامه روابط عمومی شورای شهر تهران همانند همیشه خبرنگاران برای پوشش اخبار مراسم تحلیف اعضای شورای شهر پنجم تهران از ساعت ۸ صبح در محل ساختمان شورای شهر حضور پیدا کردند.

مسئولان فرماندداری و روابط عمومی این ارگان مدعی برگزاری مراسم تحلیف شده و از صدور کارت شرکت در مراسم برای خبرنگاران و عکاسان خودداری می کنند.

روابط عمومی و مسئولان فرمانداری در پاسخ به عدم صدور کارت برای خبرنگاران و صدور اشتباه کارت برای خبرنگاران و عکاسان مدعی شدند ه کاری بخواهیم انجام می دهیم و از ورود خبرنگاران جلوگیری می کنیم.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.