بمناسبت روز 14 تیرماه برگزار شد؛

تقدیر بخشدار کهریزک از دهیاران بخش کهریزک به مناسبت روز دهیاری ها/عکس

توکلی:بعد از انقلاب مقوله نگاه به روستا ها در کشور ما تغییر پیدا کرده و خدمات ویژه ای صورت گرفته است.

حسین توکلی از دهیاران بخش کهریزک تقدیر کرد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز؛ در نشستی که در سالن جلسات بخشداری‌ کهریزک برگزار شد، حسین توکلی کجانی بخشدار کهریزک از زحمات دلسوزانه دهیاران تقدیر و تشکر نمود و کار آنان را در عمران و آبادانی روستاها و کشور بسیار تاثیر گذار برشمرد.
توکلی گفت این جلسه یکی از کاملترین جلساتی است که بخشداری با دهیاران برگزار نموده گفت: توکلی:بعد از انقلاب مقوله نگاه به روستا ها در کشور ما تغییر پیدا کرده و خدمات ویژه ای صورت گرفته است که در این زمینه جهاد سازندگی نیز خدمات ویژه ای را انجام داده است.

همچنین بخشدار کهریزک در این جلسه به اشاره به آتش سوزی ضایعات پلاستیکی در نقاطی از شهر گفت: ما پیگیری هایی برای شناسایی و برخورد با این افراد داشته‌ایم که متاسفانه این کار به عهده محیط زیست می باشد که هیچ اقدامی انجام نداده است.
توکلی در ادامه افزود: ما باید در دهیاری ها فعالیت های گسترده ای ایجاد کنیم و در بحث اشتغال با پتانسیل دهیاران ما می توان در زمینه ایجاد شغل در روستا برنامه های جامعی را ترتیب بدهیم.
وی اظهار داشت: مجموعه عملکرد دهیاران خوب بوده و باید تجربیات گذشته را در عملکرد خود لحاظ کنند و برای پیشبرد اهداف و پیشرفت روستا ها از تمامی نیروها استفاده کنند.

دهیاران نیز در گفتگویی صمیمانه ایده‌هایی جهت پیشرفت و تکامل دهیاری‌ها منطقه ارائه کردند و در پایان این مراسم از سوی بخشدار کهریزک از تمامی دهیاران با تقدیم لوحی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *