×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

نشست خبری اعضای شورای اسلامی شهر کهریزک و مجتبی هاشمی سرپرست شهرداری کهریزک با اصحاب رسانه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز، نشست خبری اعضای شورای اسلامی شهر کهریزک و مجتبی هاشمی سرپرست شهرداری کهریزک با اصحاب رسانه برگزار گردید.
در این نشست در ابتدا هر کدام از اعضای شورای اسلامی به بیان سخنانی در مورد برنامه ریزی اصولی شورای شهر برای  خدمات رسانی به مردم پرداخته و‌سپس علیرضا عباسی رییس شورای اسلامی کهریزک در ادامه  با ابراز همدردی برای حادثه دیدگان زلزله غرب کشور گفت : امیدو‌اریم‌خداوند به هموطنانمان صبر عنایت نماید و‌ما نیز سعی خواهیم‌که هر کمکی از مجموعه مدیریتی شهر کهریزک بر بیاید در اختیار هموطنان زلزله زده بگذاریم‌.

عباسی در ادامه با بیان این مطلب که باید دیدگاه جامعه نسبت به شهر تاریخی کهریزک تغییر کند مژده ای به شهروندان در این راستا داد و گفت: شورای پنجم دو‌هدف را برای جذب گردشگران‌در دستور کار‌خود قرار داده که مرمت و بازسازی ساختمان فخر الدوله و تپه های باستانی و‌همچنین تملک کارخانه قند است و‌ امیدواریم در ادامه کار بتوانیم در راستا بهترین عملکرد را از خود نشان دهیم.
‌وی در پایان خاطر نشان کرد: شهر کهریزک در این برهه از زمان نیازمند زیرساختها و امکانات بیشتری است که امیدواریم با کمک مسئولین و‌مردم بتوانیم بهترین عملکرد را ازخود نشان دهیم و انشاالله مشکلاتی که همواره کهریزک را با شرایط نا موزنی روبرو شده با کمک‌مسئولین‌رفع شود.

سرپرست شهرداری کهریزک نیزدر ادامه این جلسه با بیان گوشه ای از عملکرد خود در مدت دو‌ماهگفت :در این مدت سعی شده با بهرهگیری از نظرات اعا شورای اسلامی در راستای ایجاد خدمات مناسب در حوزه شهری هیچ خللی وارد نشود و با نظارت به امورات جاری سرعت در اجرای برخی از پروژه های عمرانی را در دستو ‌کار‌خود‌قراردادیم .

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.