×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

نشست روابط عمومی های ادارات ورزش و جوانان استان تهران در ری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز، نشست روابط عمومی های ادارات ورزش و جوانان استان تهران با محوریت نقش روابط عمومی های ادارات ورزش و جوانان در برگزاری انتخابات پرشور و مشارکت حداکثری با حضور حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری، بابایی مدیر کل روابط عمومی استانداری تهران، شریفی مسئول امور استانهای وزارت ورزش و جوانان، نظر مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، قربانی رئیس اداره روابط عمومی فرمانداری تهران، زنگنه رئیس اداره روابط عمومی فرمانداری ری و مسئولین روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان استان تهران، صبح امروز در محل فرمانداری ری برگزار شد.

حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری با اشاره به اهمیت فعالیت روابط عمومی ها در برگزاری انتخایبات بیان داشت: تبیین اقدامات دولت در مشارکت حداکثری مردم در انتخابات از سوی روابط عمومی ها ضروری است.

وی افزود: اخلاق مداری در فضای اخبار و اطلاع رسانی یک اصل است که بعضا در برخی موارد از آن غفلت میشود و موجب آسیب میشود و در این راستا روابط عمومی ها میتوانند با یک مدیریت منسجم از بروز چنین آسیبی جلوگیری کنند.

امین بابایی مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات استانداری تهران اظهار داشت: یکی از بخش هایی که در حوزه اجرای مسئولیت پذیری اجتماعی وظیفه سازمانی خود را به خوبی اجرایی کرده است مجموعه وزارت ورزش و جوانان است.
بابایی با اشاره به لزوم تهیه طرح نظر سنجی و افکار سنجی افکار عمومی در مدیریت روابط عمومی ها خاطر نشان کرد: تحقیق، برنامه ریزی، ارتباطات و اجرا از فرایندهای رسیدن به نتیجه در یک روابط عمومی نوین و پویاست.

در پایان نشست روابط عمومی های ادارات ورزش و جوانان استان تهران از فعالین حوزه روابط عمومی و ورزش استان تهران تقدیر شد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.