شهردار باقرشهر؛

نشست شهردار با مدیران مجموعه شهرداری باقرشهر برگزار شد +گزارش تصویری

شهرداری مطالبات بسیاری دارد که تا کنون پیگیری نشده است و همچنین بدهی‌های معوقه پرداخت نشده که امیدواریم این بدهی‌ها در نیمه دوم سال پرداخت شوند تا شهرداری دینی به گردن کسی نداشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز، صبح امروز شهردار باقرشهر ضمن عرض تسلیت به مناسبت اربعین سید سالارشهیدان امام حسین (ع) گفت: یک موضوع مهمی که این روزها باید انجام شود پیاده روی اربعین در روز پنجشنبه ۱۷ آبان ماه است که باید همانند سال های گذشته به بهترین شکل و در خور شان امام حسین (ع) صورت گیرد.

وی در ادامه مدیریت هزینه‌ها را یکی از موارد مهم در شهرداری باقرشهر دانست و افزود: باید همگی هزینه‌های شهرداری اعم از برق ، آب و گاز مجموعه را مدیریت کرده تا بتوانیم به راحتی هزینه‌های مجموعه را کنترل نماییم.
ناصری پور در ادامه اظهار داشت: شهرداری مطالبات بسیاری دارد که تا کنون پیگیری نشده است و همچنین بدهی‌های معوقه پرداخت نشده که امیدواریم این بدهی‌ها در نیمه دوم سال پرداخت شوند تا شهرداری دینی به گردن کسی نداشته باشد.
شهردار باقرشهر رو به مدیران مجموعه گفت: از مدیران خواستاریم تا عملکرد واحد خود را به روابط عمومی تحویل دهند تا واحد روابط عمومی این مطالب و عملکرد را انتشار داده و اطلاع رسانی کند و از این طریق شهروندان از کم و کیف امور باخبر شوند.
ناصری پور تصریح کرد: یکی دیگر از مباحث مهم در شهرداری پاسخ به مکاتبات است که مدیران موظف هستند حتما پاسخ مکاتباتی که از سوی شورای شهر، فرمانداری و … است را در اسرع وقت دهند و هیچ نامه‌ای بدون پاسخ نماند.
وی ضمن تاکید به اجرای دقیق مصوبات شورا عنوان کرد: شهرداری و شورا باید در کنار هم به انجام امور بپردازند و چون مصوباتی که در شورای اسلامی صورت می گیرد قانونی هستند لذا باید در شهرداری اجرا شوند تا شهری پیشرفته و آباد داشته باشیم.
شهردار باقرشهر در ادامه، افزود: واحد حقوقی شهرداری باقرشهر باید قبل از اینکه رای در خصوص این مجموعه صادر شود پیگیری های حقوقی و کارشناسانه را انجام دهد تا مشکلات جدی تری برای شهرداری اتفاق نیفتند.
ناصری پور تاسیس سینما در باقرشهر را یکی از مهمترین دغدغه های شهرداری دانست و گفت: باقرشهر با جمعیتی بالغ بر ۶۵ هزار نفر هنوز سینما ندارد و بنده این مسئله را با رئیس شورای اسلامی مطرح کرده ام و امیدوارم تا سال آینده کارهای مربوط به تاسیس سینما انجام شود تا مردم از وجود یک سینمای مجهز در شهر بهره مند شوند.
وی در پایان تصریح کرد: با توجه به اینکه نظافت خوب و مطلوبی در سطح شهر دیده می شود لذا از واحد خدمات شهر انتظار داریم تا سگ های ولگرد سطح شهر که موجب آزار و اذیت شهروندان می شوند را ساماندهی نمایند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *