×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

نشست شهردار منطقه ۲۰ با مسئولین سازمان نوسازی شهرداری تهران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ نشست شهردار منطقه ۲۰ با مسئولین سازمان نوسازی شهرداری تهران، پیرامون تعامل و همکاری این سازمان و شهرداری منطقه ۲۰ برگزار شد.
فرهاد افشار شهردار منطقه ۲۰، همکاری و تعامل با سازمان نوسازی را فرصت مغتنمی برای اجرای برنامه های مشارکتی این سازمان با این منطقه عنوان کرد و اظهار امیدواری کرد: مجموعه برنامه های سازمان نوسازی برای رفاه حال شهروندان و در راستای اجرای برنامه راهبردی این منطقه به عنوان مقصد سفر گردشگران موثر است.
افشار استفاده از پتانسیل دفاتر نوسازی و تعامل با شورایاران را در راستای اجرای برنامه توسعه محله سازمان نوسازی شهرداری تهران مهم عنوان کرد. در این جلسه کاوه حاجی علی اکبری، مدیر عامل سازمان نوسازی شهرداری تهران اقدامات و برنامه های این سازمان برای نوسازی و بازآفرینی شهر از جمله برنامه توسعه محله را تشریح کرد.
علی اکبری با بیان اینکه این سازمان ساختاری جدا از منطقه نیست گفت: مهم ترین برنامه این سازمان توسعه محله ای شامل تامین خدمات، زیرساخت ها و ارتقاء کیفیت فضاهای عمومی است که با هماهنگی مناطق انجام می شود.
وی با بیان اینکه در هر منطقه اقدامات از سطح محله احصاء می شود افزود: در همین راستا در صدد هستیم با شهرداری منطقه موافقتنامه بودجه ای اتخاذ و هزینه کردها با هماهنگی منطقه انجام شود.
وی افزود: براساس توافق انجام شده با دولت، ۱۸ محله در سطح شهر تهران برای تامین خدمات بافت فرسوده اختصاص داده شده که محله جوانمرد قصاب نیز به عنوان پایلوت در منطقه ۲۰ انتخاب شده است.
وی اظهار داشت: درحوزه پروژه های بازآفرینی، ناحیه صنعتی شمال ری یکی از فرصت های جدی است که جزء فرصت های منحصر به فرد بازآفرینی در شهر تهران محسوب می شود.
علی اکبری مشارکت در ساخت مسکن امید( تأمین مسکن جایگزین) ویژه مالکین بافت های فرسوده و اختصاص زمین هایی جهت ساخت پارکینگ های طبقاتی را از جمله برنامه های مشارکتی با شهرداری منطقه ۲۰ عنوان کرد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.