بخشدار کهریزک؛

هدف‎ و تلاش‌‎ما این است تا نگاه مردم به فرهنگ عاشورایی بیشتر شود

هدف‎ و تلاش‌‎ما این است تا نگاه مردم  به فرهنگ عاشورایی بیشتر شود و با این مراسم که با پای پیاده به سوی حرم حضرت عبدالعظم می‌روند یاد و خاطره امام حسین(ع) را زنده نگه دارند.

نگاه مردم  به فرهنگ عاشورایی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز؛ حسین توکلی کجانی بخشدار کهریزک در حاشیه پیاده روی اربعین به خبرنگار ما گفت: این پیاده روی به نیت طی کردن مسیر کربلا چندسالی در باقرشهر انجام شد و سپس این حرکت نمادین به سمت تهران نیز کشیده شد و مردم تهران نیز از نقاط مختلف به سمت حرم حضرت عبدالعظیم راهی شدند.

وی اظهار کرد: این برنامه‌ها همه به صورت مردمی و خود جوش برگزار می‌شود، فقط در مراحل پشتیبانی نهادهای حکومتی، نظامی و انتظامی فعالیت دارند، به نوعی میتوان گفت که ما باید طوری با مردم تعامل کنیم تا این فرهنگ در بین مردم نهادینه شود.

حسین توکلی کجانی گفت: با توجه به تهاجم فرهنگی که دنیا نسبت به مسلمان بویژه شیعیان درپیش گرفته، باید نوجوانان و جوانان ما به شکلی با این فرهنگ و نگاه امام حسین(ع) آشنا شوند تا ببینند اگر واقعا شور و عشق حسینی در وجود خود داشته باشند می‌توانند روز به روز به اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی برسند و این فرهنگ را به تمام نقاط دنیا صادر کنند.

وی افزود: مردم ما در بخش کهریزک شهر باقرشهر و تمامی روستاها در این مراسم شرکت داشتند همچنین همه ارگان‌های نظامی و انتظامی، امنیتی و پشتیبانی حضور مستمر داشتند تا این برنامه به شکل مطلوب تحقق پیدا کند و انشاا.. سال به سال تلاش من و همکارانم در هر پست و جایگاهی برای برگزاری بهتر این مراسم خواهد بود.

بخشدار کهریزک با اشاره به واقعه اربیعن گفت: هدف‎ و تلاش‌‎ما این است تا نگاه مردم  به فرهنگ عاشورایی بیشتر شود و با این مراسم که با پای پیاده به سوی حرم حضرت عبدالعظم می‌روند یاد و خاطره امام حسین(ع) را زنده نگه دارند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *