×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

به گزارش باقرشهرنیوز به نقل از شهدای ایران،  هر کیلوگرم مغز بادام در سطح شهر ۶۰ تا ۶۸، پسته ۴۸ تا ۶۰ هزار تومان، تخمه کدو ۲۴ تا ۳۱ هزار تومان، بادام هندی ۵۵ هزار تومان، فندوق با پوست ۳۵ هزار تومان، فندوق بدون پوست ۶۰ هزار تومان، کشمش ۱۵ تا ۲۵ هزار تومان، در سطح شهر به فروش می‌رسد.

بنابراین گزارش، قیمت آجیل ۴ مغز ۵۶ هزار تومان ، آجیل مخصوص شب یلدا که ترکیبی از خشکبار مصرفی این ایام بوده ۳۶ هزار تومان، انجیر آردی ۱۲ هزار تومان تا ۱۴ هزار تومان انجیر خشک  قیمت‌گذاری شده است.

قیمت هر کیلوگرم هندوانه نیز ۴ هزار و ۵۰۰ تا ۵ هزار و ۵۰۰  تومان، هر کیلوگرم انار ۳ هزار تومان تا ۸هزار تومان در مغازه‌های سطح شهر است.

بر این اساس، هر کیلوگرم پرتقال تامسون شمال بین ۲۷۰۰ تا ۳۵۰۰ تومان، پرتقال جنوب بین ۳۰۰۰ تا ۵۵۰۰ تومان، کیوی بین ۳۰۰۰ تا ۵۰۰۰ تومان، نارنگی بین ۳۰۰۰ تا ۵۰۰۰ تومان و انار از ۲۰۰۰ تومان تا ۵۰۰۰ تومان و هر کیلو هندوانه ۲۰۰۰ تا ۵۰۰۰ تومان و موز ۲۸۰۰ تا ۳۵۰۰ تومان در مغازه‌های سطح شهر به فروش می‌رسد.

گفتنی است، قیمت‌های یاد شده بر اساس موقعیت مغازه و شهر‌ها متفاوت و امکان بیشتر یا کمتر بودن آن وجود دارد.

بسته شب یلدا

بنابرگزارش های ارسال شده، درصورتی که بخواهیم به‌صورت سرانگشتی حداقل هزینه برای شب یلدای  یک خانواده ۴ نفره را  نظر بگیریم، این خانواده باید ۱۱۰ هزار تومان هزینه کند و این در حالی است که برای این شب طبق رسم قدیم خانواده‌ها دور هم جمع می شوند اما شاید افزایش مخارج کمی از این دو هم جمع شدن‌ها کاسته باشد.

بسته شب یلدای این خانواده شامل یک کیلو آجیل مخصوص شب یلدا به قیمت ۳۸ هزار تومان، یک هندوانه  به قیمت حدودی ۲۵ هزار تومان، ۵ کیلو کرم انار به قیمت حدودی ۲۵ هزار تومان و یک ظرف میوه شامل شامل سایر میوه ها ۲۲ هزار تومان و قیمت مجموع این ارقام ۱۱۰ هزار تومان است.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.