×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

هشدار؛ آرایش جدید مافیای تراریخته

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز؛ علی کرمی استاد تمام دانشگاه علوم پزشکی بقیهالله و متخصص رشته بیوتکنولوژی پزشکی، و فوق‌تخصص مهندسی ژنتیک و کاربردهای این رشته نسبت به تغییر آرایش و تحرکات جدید مافیای جهانی تراریخته در ایران هشدار داد.

وی گفت: مافیای جهانی تراریخته و کمپانی‌های صهیونیستی برای سلطه بر جهان و کنترل مردم همان گفته هنری کیسنجر را اجرا می‌کنند که «برای کنترل دولت ها از ابزار نفت و برای کنترل مردم از ابزار غذا استفاده کنید.»
کرمی با بیان اینکه این گروه در حال برنامه‌ریزی حساب شده جهت ایجاد زمینه کسب مجوز و کشت گسترده تراریخته در کشور است، هشدار داد: این روند خطرناک می‌تواند به کشاورزی، امنیت غذایی، سلامت جامعه و ذخایر ژنتیکی و محیط زیست کشور آسیبهای جبران‌ناپذیری وارد سازد.
وی در ادامه از سیاستهای این گروه در قبال نخبگان پرده برداشت. وی گفت: این گروه در حال رصد واکنش رسانه‌ها، مراجع نظارتی، مراجع و روحانیت، مجلس، قوه قضاییه و گروه‌های محیط زیستی و مردم به این حرکت هستند. اینها در حال رصد وضعیت روانی جامعه برای برداشتن گام اصلی هستند.
این استاد دانشگاه تأکید کرد: اگر مدیران، مراکز نظارتی، مجلس و مردم و رسانه‌ها واکنشی نشان ندهند، و دانشمندان سکوت کنند، اگر مردم حق خود را مطالبه نکنند و اگر جلوی این روند خطرناک گرفته نشود قطعاً گام بعدی ــ یعنی صدور مجوز برای کشت گسترده تراریخته ــ برداشته خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: اینها با طرح ادعاهایی همچون تراریخته سالم است، ادعاها در خطرات آن کارشناسی نیست، و هیچ سندی بر خطرات تراریخته وجود ندارد، هزاران سند و مدرک علمی و تحقیقاتی که ثابت می‌کند محصولات تراریخته برای سلامت انسان، دام و محیط زیست خطر دارد را بطور شگفت‌انگیزی انکار می‌کنند. البته این کاملاً طبیعی و قابل پیش‌بینی است، زیرا این گروه منافع گسترده‌ای دارند و اگر یک دنیا سند و مدرک در خطرات تراریخته ارائه شود باز هم انکار خواهند کرد و شما را بی‌سواد و فناوری‌هراس و … خواهند خواند.
کرمی ادامه داد: البته دانشمندان می‌دانند این ترفند قدیمی کمپانیهای صهیونیستی تراریخته مانند مونسانتو است و اینها نیز دقیقاً از همین ترفندها برای ساکت کردن دانشمندان منتقد در ایران استفاده می‌کنند.
وی تصریح کرد: ما در گذشته بارها و بارها هشدار داده‌ایم ولی این بار خطر جدی‌تر است؛ باز هم هشدار می‌دهیم و امیدواریم مسئولان، مدیران، دانشمندان و مردم بشنوند و جلوی این حرکت خطرناک را بگیرند.
این استاد ژنتیک هشدار داد: اینک وضع فرق کرده و سازمان محیط زیست هم دیگر مخالفتی با تراریخته ندارد. اگر مدیران، مسئولان، مراجع، روحانیت و رسانه‌ها، دانشمندان و کشاورزان و مردم عاشق ایران و سلامت خود و فرزندان انقلابی ایران اسلامی سکوت کنند باید منتظر عواقب خطرناک تراریخته کردن ایران باشند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: به این سؤال کلیدی توجه کنید: اگر تراریخته سالم است و اشکالی ندارد، پس چرا ۳۷ کشور پیشرفته و همینطور رژیم صهیونیستی اجازه کشت تراریخته را نمی‌دهند؟ چرا درباره ارزیابیها اطلاعات شفاف و صحیح منتشر نمی‌شود تا دانشمندان نقد کنند؟ چرا به محصولات تراریخته برچسب نمی‌زنند؟ چرا اروپایی‌ها همه اینها را باید داشته باشند و مردم ایران خیر؟

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.