همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی(ع) در باقرشهر برگزار شد

همزمان با نخستین جمعه ماه محرم و به یاد ۶ ماهه مظلوم دشت کربلا حضرت علی اصغر(ع)، همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی در مصلی بزرگ باقرشهر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز، همزمان با نخستین جمعه ماه محرم و به یاد ۶ ماهه مظلوم دشت کربلا حضرت علی اصغر(ع)، همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی در مصلی بزرگ باقرشهر برگزار شد.

اجتماع بزرگ شیرخوارگان حسینی باقرشهر از نخستین ساعات صبح امروز با حضور پرشور مادران و فرزندان شیرخوار آنان در مصلی بزرگ باقرشهر برگزار شد و در جریان آن مداحان و سخنرانان اهل بیت (کربلایی رسول محمدپور و حاج مجید پورلر) به اجرای برنامه پرداختند و مادران با حضور در این مراسم فرزندان شیرخوار خود را بیمه حضرت علی‌اصغر(ع) طفل شیرخوار سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) کردند.

در همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی باقرشهر که همه ساله در نخستین جمعه ماه محرم با هدف رساندن پیام مظلومیت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) برگزار می‌شود، علاوه بر حضور گسترده زنان و مادران باقرشهری، آیت اله سید احمد موسوی خطیب جمعه بخش کهریزک، اکبر اسدی رئیس ستاد نماز جمعه حضور داشتند.

همچنین مادران با بر تن کردن لباس‌های سبز رنگ و سربندهای یا حضرت علی‌اصغر(ع) بر تن فرزندانشان و بالا آوردن کودکان توسط مادرانشان به صورت هماهنگ و دسته جمعی، شکوه خاصی به این مراسم داده بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *