همایش نهم دی ماه در سالن عطر یاس شهرداری باقرشهر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ همزمان با روز نهم دی ماه، روز بصیرت ملی، به همت سپاه ناحیه روح الله(ره) و همراهی بسیج ثامن الحجج(عج)، بسیج حوزه ادارات شهید پلارک و پایگاه شهید آزادفرد شهرداری باقرشهر همایش نهم دی ماه در سالن عطر یاس شهرداری باقرشهر برگزار شد. در این مراسم که با حضور […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ همزمان با روز نهم دی ماه، روز بصیرت ملی، به همت سپاه ناحیه روح الله(ره) و همراهی بسیج ثامن الحجج(عج)، بسیج حوزه ادارات شهید پلارک و پایگاه شهید آزادفرد شهرداری باقرشهر همایش نهم دی ماه در سالن عطر یاس شهرداری باقرشهر برگزار شد.

در این مراسم که با حضور خانواده شهدا و ایثارگران، فرماندهان بسیج و سپاه، شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر و مدیران شهری برگزار شد، سردار حسن زاده فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) تهران طی سخنانی با تأکید بر اصل ولایت مداری ملت ایران به تشریح حماسه ملی ۹ دی پرداخته و این روز را روز بصیرت ملی و اقتدار جهانی ایران اسلامی دانست.

وی با اشاره به وقایع روی افتاده در برهه زمانی و سیاسی آن روزها، ایران اسلامی را ایرانی همیشه بیدار دانست که با رهنمودهای مقام معظم رهبری هیچ‌گاه فریب دشمنان را نخواهد خورد در این مراسم که با استقبال شهروندان و مدعوین صورت گرفت آرمان‌ها و ارزش‌های ایران اسلامی و انقلابی تبیین شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *