همایش پدافند غیرعامل در دبیرستان نرجس باقرشهر

همایش میدانی پدافند غیرعامل در دبیرستان نرجس باقرشهر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ همایش میدانی پدافند غیرعامل در دبیرستان نرجس باقرشهر برگزار شد. در این همایش که به همت واحد مدیریت بحران شهرداری باقرشهر و با همراهی آموزش و پرورش کهریزک برگزار شد، نیروی انتظامی باقرشهر، آتش نشانی شهرداری و اداره گاز حضور داشتند.

امام جمعه باقرشهر طی سخنانی با تشریح موضوع و کارکرد پدافند غیرعامل، تحقیق و تفحص را از ایده آل های تحصیلی آموزشی دانست و از معلمان و مسئولان آموزش و پرورش خواست تا با تشویق دانش آموزان به پژوهش کمک کنند تا ایشان به نتایج و پاسخ سوالات خود در موضوع پدافند غیر عامل برسند.

در این مراسم افضلی نیا، رییس آموزش و پرورش بخش کهریزک نیز با تقدیر از حضور منظم دانش آموزان و زحمات مدیر مدرسه، شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر، برگزاری این قبیل همایش ها را بصورت تخصصی، موجب اعتلای سطح کارکردی و توانمندی دانش آموزان دانست و ابراز امیدواری کرد شاهد برگزاری بیش از پیش این قبیل برنامه ها باشیم.

قربانعلی سیفی، مسئول ستاد پیشگیری از حوادث غیرمترقبه شهرداری باقرشهر هدف از برگزاری این همایش را ممارست دانش آموزان و انتقال مفاهیم پدافند غیرعامل دانست و ابراز امیدواری کرد با توجه به اهمیت بحث پدافند غیرعامل برنامه ریزی بیشتری برای اشاعه مفهوم این موضوع صورت گیرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *