واژگونی کامیون ضایعات فلز برنج در جاده قدیم قم

عصر روز گذشته یک دستگاه کامیون که حامل ضایعات فلز برنج در جاده قدیم قم بود واژگون شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز، «وحید فروغی» با اعلام این خبر گفت: روز شنبه مورخ، یازدهم آذرماه در ساعت هجده و چهارده دقیقه شخصی با آتش نشانی و خدمات ایمنی کهریزک تماس و اعلام حادثه به آدرس :جاده قدیم تهران قم، بعداز مهدی آباد، ابتدای مرکز بازیافت نمود.

فروغی افزود: عوامل امداد و نجات ایستگاه شماره دو به محل حادثه اعزام و مشاهده گردید که کامیون بنز1921 سبزرنگ حامل بار ضایعات فلز برنج با بلوار وسط خیابان برخورد و به سمت پهلو (سمت شاگرد) واژگون گردیده است.

مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کهریزک در ادامه به خبرنگار باقرشهر نیوز گفت: عوامل امداد و نجات بلافاصله اقدام به قطع برق خودرو و ایمن سازی محل نموده و با هماهنگی عوامل کلانتری و پلیس راهور حسن آباد و عوامل پلیس ساختمانی کهریزک اقدام به تخلیه نمودن بار کامیون و انتقال به خودروی دیگر نمودند و پس از حضور جرثقیل در محل خودروی فوق جابجا و از محل حادثه به حاشیه جاده انتقال داده شد.

وی در پایان گفت: نیروها پس از شستشوی سطح معبر از وجود (گازوئیل و روغن )ریخته شده جاده را شسته و پاکسازی نمودند و پس از جمع آوری اطلاعات و لوازم و تجهیزات محل حادثه را ترک و در ایستگاه مستقر شدند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *