رئیس کمیسیون ورزش شورای اسلامی باقرشهر؛

ورزش وسیله ای برای رشد وجودی و کمال انسان محسوب می شود

روز تربیت بدنی و ورزش، روز اندیشیدن به روش های توسعه و رشد وجودی انسان و معرفتی الگوهای انسانیت و پهلوانی است. ورزش و تربیت بدنی به عنوان یک پدیده تربیتی سازنده و مفید در غنای فرهنگی جامعه حائز اهمیت است.

رئیس کمیسیون ورزش شورای اسلامی باقرشهر؛

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز؛ پیام حسین ابراهیمی رئیس کمیسیون ورزش شورای اسلامی باقرشهر  به مناسبت فرارسیدن هفته تربیت بدنی: روز تربیت بدنی و ورزش،روز اندیشیدن به روش های توسعه و رشد وجودی انسان و معرفتی الگوهای انسانیت و پهلوانی است.ورزش و تربیت بدنی به عنوان یک پدیده تربیتی سازنده و مفید در غنای فرهنگی جامعه حائز اهمیت است.

و بر این اساس ورزش وسیله ای برای رشد وجودی و کمال انسان و عامل همبستگی اجتماعی و انتقال فرهنگ ها و ارزش ها محسوب می شود.

فرارسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش را گرامی میداریم و این هفته را به همه پیشکسوتان، مربیان، داوران و ورزشکاران و مسئولین هیئت های ورزشی و خیرین ورزشیار تبریک و تهنیت گفته، امید است با تلاش و همدلی همه شما بزرگواران فرهنگ ورزش در باقرشهر توسعه یابد و با همگانی شدن ورزش بتوانیم در کشف استعدادها برای فتح قله های قهرمانی و ملی گام برداشته و در پیشبرد ورزش باقرشهر موفق باشیم.

سلامتی و بهروزی همه شما عزیزان را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.امیدوارم در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اعتلای ورزش باقرشهر موفق و پیروز باشید.

حسین ابراهیمی رئیس کمیسیون ورزش شورای اسلامی باقرشهر

 

انتهای متن/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *