پاکسازی و جمع آوری مخروبه حمام شهرک امام حسن مجتبی(ع)

به گزارش روابط عمومی شهرداری کهریزک، حمام قدیمی مخروبه واقع در کوچه اول شهرک امام حسن مجتبی (ع)تقاطع سی متری ولیعصر بنا بر درخواست اهالی شهرک مذکور و اجازه هیئت امناء و متولیان آن با حضور جمعی از مسئولین و مردم و امام جماعت مسجد عبدالله پاکسازی و جمع آوری شد. بنابراین گزارش مهندس عربی […]

به گزارش روابط عمومی شهرداری کهریزک، حمام قدیمی مخروبه واقع در کوچه اول شهرک امام حسن مجتبی (ع)تقاطع سی متری ولیعصر بنا بر درخواست اهالی شهرک مذکور و اجازه هیئت امناء و متولیان آن با حضور جمعی از مسئولین و مردم و امام جماعت مسجد عبدالله پاکسازی و جمع آوری شد.

بنابراین گزارش مهندس عربی شهردار به همراه مهندس موسوی بخشدار ، مهندس عباسی نائب رئیس شورای اسلامی شهر  و معاونت مالی اداری بخشداری از حمام مخروبه شهرک امام حسن مجتبی (ع) بازدید کردند.

شهردار کهریزک در مراسم بازدید اظهار داشت: با توجه به این موضوع که وجود حمام مخروبه در این منطقه مشکلات عدیده ای را برای ساکنین به وجود آورده بود و  همچنین با دستور موکد فرماندار ویژه شهرستان ری و شکایات مردمی مبنی بر جمع آوری نخاله های ساختمانی این مخروبه ضرورت پاکسازی و خاکبرداری مخروبه این بنای قدیمی در دستور کار شهرداری قرار گرفت.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد : با پاکسازی مخروبه حمام، شهروندان این محله از معضلاتی از قبیل تجمع معتادین و همچنین شیوع بیماری های واگیردار به دلیل تجمع حیوانات موذی و  خطر تخریب دیوار  و آلودگی محیطی مرتفع شد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *