×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

پذیرفتن نتایج انتخابات به معنای پذیرش انقلاب اسلامی است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز به نقل از ایرنا، حجت الاسلام سید علی شاهچراغی در خطبه های نماز جمعه شهرری گفت: مردم نظر شورای نگهبان را پذیرفتند و مثل عده ای راه نیفتادند آشوب و فتنه انگیزی کنند و این نشان دهنده علاقه به نظام اسلامی و بلوغ فکری است.
وی با اشاره به سالروز رحلت امام(ره) گفت: امام همواره مردم را باور داشت و به قدرت آنان ایمان داشت و مطمئن بود مردم همواره در صحنه هستند و مردم نیز به اعتماد ایشان پاسخی شایسته ای دادند.
شاهچراغی گفت: امام(ره) شخصیتی کم نظیر در میان رهبران جهان است و پس از انبیا و اولیا کسی به مانند این شخصیت سراغ نداریم .
وی با بیان اینکه حضرت امام(ره) عارف و مرجع تقلید بود و در یک کلمه آنچه خوبان همه دارند امام به تنهایی داشت افزود: امام نائب امام زمان(عج) و احیاگر ولایت فقیه بود.
شاهچراغی گفت: فرهنگ امام استکبار ستیزی است و امام تا روزی که زنده بود به دشمنانش لبخند نزند و به آنان امید نداشت.
وی با اشاره به سالروز وفات حضرت خدیجه(س) گفت: این بانوی گرامی اسلام همه دارایی خود را بخاطر خدا در راه اسلام صرف کرد و اسوه و الگوی همه زنانی است که به دنبال اسلامی زندگی کردن هستند.
شاهچراغی به کار خیر و ارزشمند گلریزان برای آزادی زندانیان غیرعمد اشاره کرد و افزود: این عمل خیر به صورت نوری در قبر و قیامت به سراغ انسان می آید و فرشته ای برای رفع گرفتاری عالم برزخ است.
وی همچنین با دلخراش بودن انفجار افغانستان ابراز امیدواری کرد که ریشه طالبان و داعش و حامیان آنان خشکانده شود.
شاهچراغی با اشاره به حوادث عراق گفت: با کمک حشدالشعبی که شجره فرهنگ بسیجی است موصل به زودی آزاد می شود