اسماعیل آقاخانی دهیار قمصر:

پرداختن به امور معلولین وظیفه تمام دستگاه های اجرایی است

وظیفه تمام دستگاه های اجرایی است که در پرداختن به امور معلولین از تمام ظرفیت های خود کمک بگیرند و آن را تنها وظیفه اداره بهزیستی ندانند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اسماعیل آقاخانی دهیار قمصر به همراه شورای توانبخشی روستا با تعدادی از معلولین روستا دیدار و گفتگو کردند و از نزدیک در جریان مشکلات این خانواده ها و فرزندان معلول آنان قرار گرفتند و از صبر، تحمل، گذشت و مهر و محبت آنها تجلیل و دلجویی بعمل آوردند.
دهیار قمصر اظهار کرد: وظیفه تمام دستگاه های اجرایی است که در پرداختن به امور معلولین از تمام ظرفیت های خود کمک بگیرند و آن را تنها وظیفه اداره بهزیستی ندانند.
وی افزود: قطعاً این یک امتحانی الهی است که شما خانواده ها جزء قبول شدگان آن هستید و پاداش بزرگ الهی هدیه ای با ارزش برای شما خانواده های محترم است.
آقاخانی عنوان کرد: باید با تامین نیازهای اولیه معلولان شرایطی را ایجاد کنیم تا خانواده معلولان دغدغه کمتری در خصوص فرزندان معلول خود داشته باشند و کلیه معلولین روستای قمصر می توانند با یک نفر همراه از تمام اماکن ورزشی و تفریحی روستای قمصر بطور رایگان استفاده نمایند.

اسماعیل آقاخانی دهیار قمصر در حاشیه این دیدار به پاس قدردانی از زحمات و فعالیت های دو نفر از اعضای شورای توانبخشی روستا خانم صوفی و خانم کریمی با اهداء لوح و هدایایی تقدیر و تشکر نمود.

گفتني است در پایان مراسم مقاديري اقلام لوازم التحریر و كمك های نقدی توسط مجموعه دهیاری و شورای اسلامی و شورای توانبخشی روستا (CBR)به خانواده های این معلولان اهدا شد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *