پروژه احداث مسجد امیرالمومنین(ع) در کوی ارغوان

آقاپور: پروژه احداث مسجد امیرالمومنین(ع) در پاسخ به درخواست شهروندان و ساکنین کوی ارغوان در حال ساخت است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز، رییس شورای اسلامی شهر باقرشهر گفت: پروژه احداث مسجد امیرالمومنین(ع) در پاسخ به درخواست شهروندان و ساکنین کوی ارغوان در حال ساخت است.

با پیگیری های رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و همکاری شهردار باقرشهر و با همت یکی از خیرین بزرگوار که تمام منابع مالی مورد نیاز این مسجد از آغاز تا به امروز متقبل شده است، این مسجد در حال ساخت می باشد.

رئیس شورای اسلامی باقرشهر در ادامه افزود: این پروژه با تدابیر ارزنده مدیر و مجری پروژه مهندس مهدی خزایی و نظارت کارشناسان واحد عمران شهرداری و کارگزاری وارتباطات موثر یعقوب کاظمی وطراحی و مشاوره دفتر مهندسی آتی طرح درحال اجرا می باشد.

عین اله آقاپور ضمن تشکر ازحسن اعتماد و پیگیری اعضای شورای شهر، شهردار و خیر بزرگوار در این پروژه به عنوان هماهنگ کننده و نماینده تام اختیار از طرف مدیریت شهری، اظهار داشت: این پروژه از اول بهمن ماه سال ۹۷ با زیر بنای حدودا۱۴۰۰ مترمربع در سه طبقه (زیرزمین، صحن اصلی وشبستان ) با هزینه ای بالغ بر ۱۶ میلیارد ریال تاکنون درحال ساخت است.

وی در ادامه با اشاره به توضیحات مدیر و مجری پروژه در خصوص مراحل ساخت این مسجد یادآور شد: اجرای این پروژه اولین سازه عمومی، تمام پیچ و مهره با بهترین متریال کارشده با استفاده از فلزات درجه یک و دارای بالاترین سطح کیفی و استاندارد ملی اکنون در فاز دوم به مرحله تیغه چینی رسیده است ،که ادامه فعالیت در این فاز شامل نبشی کشی سازه، فریم گذاری دیوارهاو نصب بلوک های دیواری نیز در سریعترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

در پایان رئیس شورای اسلامی باقرشهر خاطرنشان کرد: در چند ماه آینده با بهره برداری از این مسجد شهروندان خوب باقرشهر و ساکنین محترم کوی ارغوان از برگزاری مراسمات و فریضه های دینی ومذهبی به نحو شایسته ای بهره مند خواهند شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *