پلمپ کارگاه تولید لنت تقلبی

مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران گفت: کارگاه تولید لنت تقلبی در شهرری پلمب و صاحب کارگاه پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز ، احمد جعفری نسب، مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران در گفتگو با خبرنگار باقرشهر نیوز اظهار داشت: پس از دریافت شکایت مردمی مبنی بر فعالیت یک کارگاه تقلبی تولید لنت و انجام بازدیدهای کارشناسی از این واحد تخلف گزارش شده تایید و کارگاه مذکور توسط نیروی انتظامی و اداره کل تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران پلمپ شد.

وی تصریح کرد: با توجه به اظهارات کارشناسان اداره استاندارد، تمامی لنت های تولید شده در این کارگاه که به طور عمده و فله‌ای در سطح بازار توزیع می‌شد، غیر استاندارد و تقلبی بوده است.

جعفری نسب گفت: متخلفان اجناس تقلبی را با واسطه در شهرستان توزیع می‌کردند و کارشناسان در حال بررسی این مورد هستند که لنت‌های تقلبی با نام کدام برند بسته‌بندی و روانه بازار شده است.

وی عنوان کرد: متهم این واحد تولیدی متخلف دستگیر و پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

جعفری نسب با بیان اینکه بیشترین تعداد انبارهای استان تهران و حتی کشور در شهرستان ری قرار دارد، تصریح کرد: کار نظارت و پایش انبارهای این شهرستان کار سختی است که توسط گشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی، اداره صمت و اتاق اصناف انجام می‌گیرد و مردم عزیز ری با گزارشات به موقع خود همواره یاور ما در این مسئله بوده اند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *