×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

پنجشنبه و جمعه، هیجان ناب کشتی در ورزشگاه آزادی/ رقابت تنگاتنگ پژمان پشتام باقرشهری با رقبایش

رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد، فرنگی و پهلوانی روزهای ۱۵ و ۱۶ تیرماه در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار می شود.

نتایج قرعه کشی مسابقات روز نخست این رقابت ها به شرح زیر است:

کشتی فرنگی:

۶۶کیلوگرم:

استراحت: حامد آقاکاشی (قزوین) – علی ارسلان (مازندران) – سامان عبدولی (خوزستان) – امین سوری (خوزستان) – محمدسعید عزیزی (کرمانشاه) – محمدرضا گرایی (فارس)

کشتی:

محمد غلامی (سیستان و بلوچستان) – محمد الیاسی (خوزستان)

وحید میرفتح الهی (تهران) – نیما اسماعیلی (تهران)

۷۵ کیلوگرم:

استراحت: علی نوروزی (توابع تهران) – حسین فروزنده (تهران) – شایان عفیفی (آذربایجان شرقی)- پیام بویری (خوزستان) – فرشاد رستمی کیا (خوزستان) – سید حمید تیموری (چهارمحال و بختیاری) – هادی علیزاده پورنیا (قم)

کشتی:

رسول گرمسیری (خوزستان) – پژمان پشتام (تهران)

۸۵ کیلوگرم:

استراحت: حسین نوری (زنجان)

کشتی:

مهدی فلاح (تهران) – امیر کرمی (ایلام)

محمد ابراهیمی (کردستان) – سامان عزیزی (کردستان)

دانیال اکبر افروزی (گلستان) – ایمان انصاری (توابع تهران)

۱۳۰ کیلوگرم:

کشتی:

بهنام مهدی زاده (تهران) – مسعود نعمت چکانی (خوزستان)

شادمان عظیمی (فارس) – علی خلج (قزوین)

شهاب قوره جیلی (تهران) – امیر قاسمی منجزی (خوزستان)

محسن فتاحی (گیلان) – سید یونس جعفری (کرمانشاه)

کشتی آزاد:

۵۷ کیلوگرم:

استراحت: حمید خلیلی (مازندران)

کشتی:

رضا اطری (مازندران) – علیرضا حاتمی (کیش)

نادر حاج آقانیا (کرمان) – محمد طهماسبی زاده (گلستان)

۶۵ کیلوگرم:

استراحت: میثم نصیری (زنجان) – مرتضی قیاسی (لرستان) میثم حیدری (زنجان) سامان بهاری (قزوین) – سیاوش احمدزاده (کردستان) فرزاد عموزاده (مازندران)

کشتی:

محمد مهدی یگانه جعفری (مازندران) – نوید زنگنه (توابع تهران)

فرزاد کولیوند (تهران) – پیمان بیابانی (تهران)

۷۴ کیلوگرم:

استراحت: حسین الیاسی (مازندران) – بهمن تیموری (کرمانشاه) – امید حسن تبار (مازندران) – پیمان یاراحمدی (لرستان)

رضا افضلی (کرمانشاه) – یاشار کلبانی (آذربایجان غربی)

کشتی:

محمد زارعی (کردستان) – حمیدرضا زرین پیکر (توابع تهران)

مصطفی قیاسی (لرستان) – سیدعلی موسوی (گیلان)

مسعود کمروند (مرکزی)- محمدرضا خدر (سمنان)

۹۷ کیلوگرم:

استراحت: اکبر سبحانی (اردبیل) – حمید کمروند (مرکزی) – امیر محمدی (خراسان شمالی) – حسن رحیمی (تهران)- حسین رمضانیان (مازندران) – عباس طحان (مازندران)

کشتی:

الیاس بختیاری (البرز) – سینا غلامی (مازندران)

حسین شهبازی (تهران) – مجتبی گلیج (مازندران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.