پيام تسليت فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی

مکتب حضرت اباعبدالله علیه‌السلام انسان‌سازترین مکتب تاریخ بشریت است. مکتبی که مدیر آن از تمام دار و ندار و هستی و خانواده‌ی خود می‌گذرد تا مشعل فروزان هدایت جامعه‌ی انحراف‌زده‌ی خویش و نسل‌های پس از خود باشد.

سرهنگ اصغر آرزومندی فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) با صدور پیامی به مناسبت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی، ایام عزای حسینی را به مردم شهید پرور شهرستان ری تسلیت گفت.

متن پیام بدین شرح است:

مکتب حضرت اباعبدالله علیه‌السلام انسان‌سازترین مکتب تاریخ بشریت است. مکتبی که مدیر آن از تمام دار و ندار و هستی و خانواده‌ی خود می‌گذرد تا مشعل فروزان هدایت جامعه‌ی انحراف‌زده‌ی خویش و نسل‌های پس از خود باشد و همچنان روشنی بتاباند.مکتبی که آموزگاری چون زینب کبری(س) دارد که به تنهایی به تمامی مردان روزگار درس مردانگی داد و به مفهوم غیرت، معنایی دوباره بخشید. خواهری که در تلخ‌ترین مصیبت‌ها جز زیبایی ندید و آن را با نیکوترین صبرها و شیواترین سخن‌ها آنچنان جاودانه کرد که وی را سفیر عاشورا نامیدند.

قیام حسینی و دستاوردهای شگرف آن برای انسان، گستره‌ای به وسعت همه زمان‌ها و همه مکان‌هاست و اکنون‌که باگذشت 14 قرن از آن واقعه سوزناک، تاسوعا و عاشورا که فرامی‌رسد شور حسینی سراسر جهان را دربر می‌گیرد و در تمام جوامع، محبان سیدالشهدا (ع) بیرق آن حضرت را برافراشته می‌کنند و به خونخواهی شهیدان کربلا ندای هل من ناصر ینصرنی سر می‌دهند.

اینجانب فرا رسيدن تاسوعا و عاشوراي حسيني، ايام شهادت فرزند پيامبر، سالار آزادگان جهان و سيد و سرور شهيدان اسلام، امام حسين عليه السلام و علمدار با وفايش حضرت ابوالفضل العباس ( عليه السلام ) را به محضر مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، مردم ولایت مدار و شهیدپرور شهرستان ری و به ویژه  پيروان راستينش تسليت عرض می نمایم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *