پیاده روی جاماندگان از کربلا به سمت حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع)

همزمان با دیگر نقاط کشورمان امروز باقرشهر در عشق به سرور و سالار شهیدان خروشید و شهروندان با حضور در راهپیمایی اربعین حسینی، حماسه ای دیگر در عشق و دلدادگی به ولایت، رقم زدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ همزمان با دیگر نقاط کشورمان امروز باقرشهر در عشق به سرور و سالار شهیدان خروشید و شهروندان با حضور در راهپیمایی اربعین حسینی، حماسه ای دیگر در عشق و دلدادگی به ولایت، رقم زدند.

از ساعات اولیه صبح امروز شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر میزبان بیش از ۱۰ هزار نفر از شهروندان باقرشهر کهریزک حسن آباد و روستاییان اطراف این شهرها بودند. در این حضور گسترده و پر شور مردمی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر با توزیع بیش از ۳هزار بسته فرهنگی و مذهبی از سوی روابط عمومی و همچنین پذیرایی از شهروندان این افتخار را برای خود رقم زد که در خیل کثیر جاماندگان از کربلا، خادم عاشقان امام حسین(ع) باشد. پرسنل شهرداری با حضور افتخاری خود و نصب خادم زینب(س) بر دوش، به شهروندان خدمت رسانی کردند و در شوق زیارت ضریح حضرت اباعبدالله الحسین(ع) از راه دور اشک ریختند .

علیرضا ناصری پور شهردار باقرشهر نیز همچون دیگر شهروندان با حضور در میان راهپیمایان ضمن تسلیت این ایام گفت: امروز باقرشهر بوی کربلا رامی داد و اهتزاز پرچم های بیعت با ولایت، شمیم آزادگی و ایمان را با شور انقلابی مردم توام کرده بود. این حضور مردم هیچ معنایی جز تجدید بیعت با سیره شهدا و ائمه اطهار علیه السلام ندارد.

سرهنگ آرزومندی فرمانده سپاه ناحیه روح الله(ره ) با حضور در ایستگاه صلواتی و فرهنگی روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی، فعالیت فرهنگی شهرداری را در این راهپیمایی ارزشمند دانست و گفت: معرفی شهدای باقرشهر و توزیع بسته های فرهنگی و همچنین برگزاری مسابقه فرهنگی، در کنار پذیرایی از شرکت کنندگان در راهپیمایی حرکت خوب و مثمر ثمری بود و جای تقدیر دارد. امروز اگر مردم اینچنین عاشقانه برای امام حسین(ع) دلدادگی می کنند حاصل انقلاب اسلامی ماست.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *