پیام تبریک بخشدار کهریزک به مناسبت اول ذيحجه

بخشداری کهریزک در پیامی اول ذيحجه، سالروز ازدواج و پيوند آسماني دو الگوي انسانيت، ايمان و فرزانگي حضرت امام علي (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز، به نقل از روابط عمومی بخشداری کهریزک، مهندس مهدی مجیدی در این پیام آورده است: اول ذيحجه، سالروز ازدواج و پيوند آسماني دو الگوي انسانيت، ايمان و فرزانگي حضرت امام علي (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) می باشد. این پیوند آسماني، الگويي است شايسته براي امر ازدواج و زندگي سالم و سعادتمند و نمونه ای است واقعي در زمينه ازدواج که باید ابعاد مختلف آن مورد توجه جوانان عزیز قرار گیرد.
آموزه های حکیمانه و اصیل اسلام ناب محمدی(ص) و فرهنگ غنی علوی بارها بر سنت حسنه ازدواج تاکید کرده و آن را یکی از اصول استوار در تحکیم بنیان های جامعه اسلامی می داند. پیامبر مکرم اسلام(ص) نیز در اين خصوص می فرمایند: ‹‹كسى كه ازدواج كند، نصف دينش را حفظ كرده است.›› بی تردید، نزديک‌تر شدن به کمال الهي و دستيابي به آرامش روحي از نتایج مهم ازدواج موفق و سالم می باشد.
اين ايام خجسته، فرصت مغتنمی است تا ضمن مرور و ارزيابي راهبردها و نیازهای جوانان برای ازدواج و توجه به آموزه هاي ديني و اسلامي در اين رابطه، به ترویج فرهنگ سهل گیری در ازدواج، جمع گرایی، ساده زیستی و قناعت ورزی بیش از پیش پرداخته شود که این مسئله از وظایف خطیر    خانواده ها، دستگاههای فرهنگی و متولیان امر فرهنگ در میهن عزیز اسلامی محسوب مي شود و نقش علما و روحانيان معظم نیز در اين رابطه، نقشي مهم، اساسی و موثر خواهد بود.
اینجانب با تبریک سالروز خجسته ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س)، زندگي توام با سرافرازي و موفقيت را براي همه جوانان ميهن عزيز اسلامي در ظل توجهات حضرت ولي عصر(عج) و در پرتو منويات رهبر معظم انقلاب اسلامي حضرت آيت الله العظمي خامنه اي(مدظله العالي) از درگاه خداوند متعال مسئلت مي نمايم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *