پیام تبریک بخشدار کهریزک به مناسبت هفته دولت

بخشداری کهریزک ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت و شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت را به همه دولتمردان و کارمندان خدوم و متعهد به ویژه کارمندان و کارگزاران دولت در بخش کهریزک تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی بخشداری کهریزک «مهدی مجیدی» بخشدار کهریزک ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت و شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت(۲ الی ۸ شهریور) را به همه دولتمردان و کارمندان خدوم و متعهد به ویژه کارمندان و کارگزاران دولت در بخش کهریزک تبریک گفت.
متن پیام به این شرح است:
بسم اله الرحمن الرحیم
هفته دولت احیاء کننده ارزش های والای فرهنگی و یادآور رشادت ها، جانفشانی ها و فداکاری های فرزندان پاک این مرز و بوم و خادمان گرانقدر انقلاب اسلامی به ویژه شهیدان رجایی و باهنر است.
شهیدان رجایی و باهنر برآمده از جریان اصیل انقلاب اسلامی ایران بودند که تا پای جان در مسیر حق و عدالت ایستادگی نمودند و در این راه به شهادت رسیدند که خون پاک این بزرگواران شجره طیبه انقلاب را مستحکم تر کرد.
هفته دولت تجلی مردم‌سالاری و نمایش خدمات صادقانه دولت به مردم در مسیر آسایش و رفاه جامعه و ارائه کارنامه واضح و گویای این تلاشها در عرصه‌های گوناگون است.
هفته دولت نمادی است از وحدت مردم و دولت اسلامی که این وحدت، سرافرازی، پیشرفت و اقتدار ایران اسلامی عزیز را به دنبال خواهد داشت
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای به خون خفته دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت به تمام کارگزاران دستگاه های اجرایی و کارکنان و کارمندان خدوم دولت ، از خدمات صادقانه دولت تدبیر و امید قدردانی نموده و توفیق همه خدمت گزاران نظام اسلامی را در تحقق آرمان های متعالی انقلاب و اعتلای روزافزون نظام اسلامی از درگاه احدیت خواهانم.
مهدی مجیدی،بخشدارکهریزک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *