پیام تبریک حسین ابراهیمی عضو شورای اسلامی باقرشهر به مناسبت روز زن

نقش سازنده‌ زنان ایرانی در تمام عرصه‌های توسعه اعم از علمی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی بی بدیل و لایق تحسین است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ مهندس حسین ابراهیمی رئیس کمیسیون ورزش شورای اسلامی باقرشهر با صدور پیامی فرا رسیدن ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

در آستانه فرا رسیدن عید باستانی نوروز و دمیدن بهار طبیعت،فضای زندگی و روابط انسانی به شمیم خوش ولادت باسعادت بانویی معطر می باشد که اسوه مهر و عطوفت و الگوی اندیشه، پایداری و ایمان برای تمامی مردان و زنان مومن در هر گوشه ای از این جهان است.

روز زن و تکریم مادر را به همه مردم شریف باقرشهر به ویژه زنان و همسران گرانقدر صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و گرامی می‌دارم.

نقش سازنده‌ زنان ایرانی در تمام عرصه‌های توسعه اعم از علمی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی بی بدیل و لایق تحسین است، از این رو باید کوشید تا از یک سو با رفع موانع و کشف توانمندی‌های عظیم آنان، زمینه حضور چشمگیر و تاثیرگذار این بخش از سرمایه انسانی جامعه را در توسعه کشور فراهم نمود و از سوی دیگر، نقش بی‌بدیل آنان در مدیریت کانون خانواده را مورد توجه قرار داده و ارج نهاد.

در بخش پایانی این پیام آمده است: امیدوارم بانوان توانمند و پرتلاش در سالی که پیش ‌رو است همچون گذشته در عرصه های مختلف مسئولیت های خانوادگی و اجتماعی، منشاء خدمات و برکات مهم و موثری در مسیر اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی باشند.

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *