پیام تبریک فرماندار ویژه شهرستان ری به مناسبت روز خبرنگار

روز خبرنگار فرصتی است برای تجلیل از عزیزانی که با ایثار و از خودگذشتگی وظیفه خطیر مخابره صحیح، سریع و دقیق اخبار و همچنین گزارش حقیقت‌ها به مردم را برعهده دارند و اگر تلاش این عزیزان سختکوش نبود مسلما هيچ فعاليتي ديده نمي‌شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز، احمد اسماعیلی راد معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری به مناسبت هفدهم مردادماه در پیامی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی روز خبرنگار را به اصحاب رسانه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری در متن این پیام آمده است:
قسم به قلم و آنچه می نویسد

« هفدهم مردادماه یادمان عروج ملکوتی شهید محمود صارمی خبرنگار متعهد و شجاع خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران روز پاسداشت قلم و حقیقت جویی را بر همه فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
اين روز فرصت ارزشمندي است تا به همه خبرنگارانی که نقش بسيار مهم و حساسي در فرآيند آگاهي ‌رساني، شفافیت و تقویت اعتماد اجتماعی و روحیه امیدواری و ایجاد شور و نشاط در جامعه دارند صميمانه تبريك و تهنيت عرض نمایم.
روز خبرنگار فرصتی است برای تجلیل از عزیزانی که با ایثار و از خودگذشتگی وظیفه خطیر مخابره صحیح، سریع و دقیق ‏اخبار و همچنین گزارش حقیقت‌ها به مردم را برعهده دارند و اگر تلاش این عزیزان سختکوش نبود مسلما هيچ فعاليتي ‏ديده نمي‌شد‎.‎
اينجانب تلاش های خستگی ناپذير خبرنگاران و تمامي ‏فعالان متعهد عرصه رسانه را ارج نهاده و از خداوند متعال برای همه تلاشگران عرصه اطلاع رسانی در ادامه اين راه دشوار و مقدس آرزوي موفقيت و پيروزي دارم.»

احمد اسماعیلی راد
سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان ری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *