پیام تسلیت فرمانده سپاه حضرت روح اله(ره) در پی شهادت آتش نشان بسیجی بهنام میرزا خانی

سرهنگ آرزومندی فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) در پیامی شهادت آتش نشان فداکار بسیجی بهنام میرزاخانی را تسلیت گفت .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ سرهنگ آرزومندی فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) در پیامی شهادت آتش نشان فداکار بسیجی بهنام میرزاخانی را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم اله الرحمن الرحیم

حادثه دلخراش سانحه آتش سوزی در ساختمان پلاسکو تهران که منجر به ایجاد خسارت و تلفات جانی تعدادی از هموطنان و آتشنشانان فداکار گردید موجب تاثر شدید شد.

این حادثه با تمام تلخی ها ، صحنه خلق حماسه و از خودگذشتگی آتش نشانانی شد که جان خود را در راه خدمت به جامعه و مردم تقدیم نمودند، قهرمانانی که با شجاعتی وصف ناشدنی برای نجات جان همنوعان خود رهسپار میدان حادثه شدند و خود را در دود و آتش و آوار گرفتار نمودند تا همگان بدانند روح ایثار و حماسه توام با احساس مسئولیت در وجود آتش نشانان غیور نهفته است .

شهید بسیجی بهنام میرزاخانی فرزند دلاور باقرشهری که در این حادثه به رجه رفیع شهادت رسید نمونه ای بارز از این فداکاری وصف ناشدنی بود.

اینجانب ضمن ابراز همدردی با حادثه دیدگان و ارج نهادن به این کار ارزشمند ، این مصیبت را به مردم عزیز ایران ،خانواده های داغدار آن عزیزان به ویژه خانواده شهید بسیجی بهنام میرزا خانی تسلیت عرض نموده از خداوند متعال برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت می نمایم .

سرهنگ دوم پاسدار اصغر آرزومندی

فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح اله(ره)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *