پیام تقدیر و تشکر دهیار و شورای اسلامی قمصر از حضور حماسی مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن

دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای قمصر در پیامی مشترک از حضور پرشور مردمی در راهپیمایی 22 بهمن ماه تقدیر و تشکر نمودند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای قمصر در پیامی مشترک از حضور پرشور مردمی در راهپیمایی 22 بهمن ماه تقدیر و تشکر نمودند.

متن پیام به شرح زیر میباشد:

درود خدا به روان پاک شهیدان انقلاب اسلامی ایران و شما مردم مومن و همیشه در صحنه روستای قمصر که بار دیگر همگام با ملت بزرگ ایران برای تجدید بیعت با آرمانهای مقدس بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و در لبیک به فرمان ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای حماسه ای دیگر آفریدید .
این حرکت عظیم شما مردم عزیز دارای پیام های متعددی برای سردمداران کفر جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکاربود و با این حماسه بزرگ ثابت کردید که در دفاع از اسلام و ایران عزیز و مقابله با زیاده خواهی های استکبار جهانی همچون گذشته دوشادوش مردم وفادار سایر شهر ها و روستا های ایران اسلامی همواره در صحنه حاضر بوده و در حفظ و صیانت از دستاورد هاو ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلام کوتاهی نخواهید کرد.

لذا بدینوسیله مجموعه دهیاری و شورای اسلامی قمصر ، بعنوان خادمین شما مردم فهیم بر خود فرض می دانیم که از حضور حماسی تک تک شما مردم شریف در لبیک به ندای مقتدای خویش حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) و شرکت در راهپیمایی سراسری یوم الله 22بهمن که موجب سرفرازی ایران اسلامی در جهان گردید تشکر نموده و از درگاه خدای منان موفقیت همگان را مسئلت می نمائیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *