پیگیری ایجاد اشتغال برای معلولین روستای قمصر

دهیار قمصر؛ موضوع ایجاد اشتغال برای معلولین روستای قمصر باید به طور جدی مورد پیگیری قرار گیرد تا طبق قانون این افراد بتوانند مشغول به کار شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلیباقرشهرنیوز؛ اسماعیل آقاخانی دهیار قمصر در راستای بررسی دغدغه‌ها، مسائل و مشکلات معلولین گفت: اداره بهزیستی بخش کهریزک به عنوان مسئول این حوزه باید پیگیری های لازم را در خصوص مسائل حوزه معلولین انجام دهد و همچنین در این حوزه مسئولیت مستقیم دارد و باید به معلولان به عنوان جامعه مخاطب خود خدمات لازم را ارائه دهد و مسائل و مشکلات آنها را پیگیری و رفع نماید.

دهیار قمصر در ادامه افزود: موضوع ایجاد اشتغال برای معلولین باید به طور جدی مورد پیگیری قرار گیرد تا طبق قانون این افراد در سازمان‌ها، شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی مشغول به کار شوند.

یارمراد احمدوند رئیس شورای اسلامی قمصر گفت: آموزش و مهارت آموزی جامعه معلولین از جمله دیگر موارد مهم می باشد که منجر به افزایش توانمندی های این افراد در راستای کارآفرینی و درآمدزایی برای آنان خواهد شد.

وی گفت: اداره کل بهزیستی باید موضوع آموزش و مهارت آموزی معلولان را به طور جدی پیگیری و اجرایی کند و مجموعه دهیاری و شورای اسلامی قمصر نیز در این زمینه حمایت و همکاری خود را اعلام مینماید.

این جلسه با حضور مهندس اسماعیل آقاخانی دهیار قمصر، یارمراد احمدوند رئیس شورای اسلامی، خانم میرزایی مسئول موسسه پرتو محبت، خانم ابراهیمی مددکار اداره بهزیستی بخش کهریزک و خانم صوفی تسهیلگر میانی بخش و روستای قمصر انجام شد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *