وحید فروغی، معاونت خدمات شهری شهرداری کهریزک:

چتر پسماند در محلات شهر کهریزک باز شد

به منظور اهمیت و ضرورت فرهنگسازی تفکیک پسماند از مبداء در بین شهروندان، طرح ویژه فرهنگی نمایشگاه دوره ای پسماند در محلات مختلف و بوستان ها و نقاط پرتردد شهر کهریزک درحال برگزاری است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ وحید فروغی، معاونت خدمات شهری شهرداری کهریزک، از برگزاری نمایشگاه دوره ای پسماند در محلات مختلف شهر کهریزک خبر داد و گفت: به منظور اهمیت و ضرورت فرهنگسازی تفکیک پسماند از مبداء در بین شهروندان، طرح ویژه فرهنگی نمایشگاه دوره ای پسماند در محلات مختلف و بوستان ها و نقاط پرتردد شهر کهریزک درحال برگزاری است.

وی افزود: اولین نمایشگاه پسماند در بوستان معراج دایر و با هماهنگی انجام شده با مدارس و اطلاع رسانی های عمومی، دانش آموزان و شهروندان مهمان این نمایشگاه شدند.

معاون خدمات شهری شهرداری کهریزک اظهار داشت: نمایشگاه های پسماند در قالب چترهای سیار در نقاط مختلف شهر برپا می شود که برنامه های فرهنگی و آموزشی در قالب کاهش تولید زباله، تفکیک پسماند از مبداء، حفظ و صیانت از محیط زیست و… از طریق توزیع بروشور، کتابچه، بنرهای اطلاع رسانی، برگزاری مسابقات و توزیع هدیه و جایزه برای شهروندان برگزار می شود.

وحید فروغی در پایان خاطرنشان کرد: چترهای پسماند به طور دوره ای هر هفته با مجموعه ای از برنامه های شاد و آموزشی در یکی از محلات شهر برگزار می شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *