×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

چرا درخت دموکراسی آمریکایی در ایران رشد نکرد؟

اختصاصی باقرشهر نیوز ~ سالیان سال است که آمریکا در خاورمیانه درختی کاشته است به نام درخت دموکراسی، درختی که برای تغذیه فقط به خون نیاز دارد،
درختی که باغبانان خونریز و کوردل میخواهد. باغبانی مانند، منافقین طالبان القائده و داعش ، درختی که میوه ای جز تفرقه و اختلاف ندارد.

از دید آمریکا هرچه خون بیشتری پای این درخت ریخته شود میوه بیشتری برای مردم این منطقه خواهد داشت.

این درخت در ابتدا در ایران کاشته شد و باغبانی آن را به داعشیان آن زمان یعنی منافقان کوردل سپردند.

منافقین کاری نداشتند که خونی که ریخته میشود برای کودک پنج ساله است یا رئیس جمهور کشور، در حرم امام رضا است یا نانوایی یک محله، حزب جمهوری اسلامی است یا مقابل مدرسه دبستان،آنها طبق دستور اربابانشان برای آن درخت خون میخواستند،

پروژه ایجاد تفرقه و اختلاف بین مردم ایران به دستور مستقیم آمریکا و به نوکری داعشیان آن زمان آغاز شد، پروژه ای که هفده هزار مردم بیگناه و مسئولین دلسوز کشور را هدف قرار داد و به شهادت رساند.
که فقط در یک عملیات در حزب جمهوری اسلامی بیش از هفتادو دو تن از بلند پایه ترین مقامات ایران را به خاک و خون کشاندند، عملیاتی که در هر کشوری به غیر از ایران انجام میشد نظام سیاسی آن کشور به کلی از هم می پاشید، آنها نمی دانستند که نظام سیاسی جمهوری اسلامی ایران بر ستون های متعدد مردمی استوار است،

هر روز که از این خون ریزی ها می گذشت، جز همبستکی و وفاداری به نظام نوپای جمهوری اسلامی هیچ ثمره ای برای خونخوران نداشت.


منافقان و اربابانشان هر روز منتظر ثمره دادن درخت نفاق و تفرقه شان بودند، غافل از آنکه آن درختی که کاشتند، در زمینی بود که معمار با هوش و بیداری دارد،
معماری که نتنها امکان میوه دادن به آن درخت را نداد، بلکه اجازه عرض اندام به باغبانان خونخوار آن را هم نداد، تا جایی که مجبور به فرار مفتضحانه به آغوش اربابانشان شدند.

پس از پی بردن حمایت مردمی از نظام جمهوری اسلامی، مزدوران و اربابانشان نوک پیکان حملات خود را بیشتر به سمت توده مردم گرفتند، نقش منافقان به جاسوسی برای عملیات های نظامی با هدف قتل عام بیشتر تغییر کرد.

کار بجایی رسید که دیگر آمریکا از آشکار شدن خونریزی های مستقیم خود ابایی نداشت، و با هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری ایرانی در آبهای خلیج فارس توسط ناو جنگی خود و دستور حملات شیمیایی به مردم و کودکان سردشت سرکردگی خود را در جنایات گذشته به تمام مردم جهان ثابت کرد.


پس از ناامیدی آمریکا از ثمره دادن درخت تفرقه و اختلاف در خاک پاک ایران، امریکا برآن شد جنگلی از این درختان را در اطراف ایران بوجود آورد و با خوش خدمتی نوکران خود بذر نفاق را بین مردم شیعه و سنی منطقه بکارد تا شاید آن تفرقه ها از استان های مرزی وارد ایران شود. بمب گذاری های پی در پی در مناطق شیعه و سنی درگیری های مذهبی بین طوایف و با به وجود آوردن زیر شاخه هایی از سازمان منافقین به نام طالبان، القائده و داعش خونریزی های بیشتری در منطقه به راه بیندازند.

این خونریزی ها تا جایی پیشرفت که باتلاقی از خون منطقه را فرا گرفت، و اول از همه پای خودشان در این باتلاق گیر کرد و هر روز در این باتلاق خون پایین تر می‌روند.

پس از گذشت سالیان متمادی از خونریزی های منافقین در ایران و عراق، اکنون پدربزرگ و معلم تمام گروه های تروریستی جهان در آغوش مدعیان مبارزه با تروریسم و در قلب فرانسه با دلارهای آمریکایی همایش هایی با حضور سناتورهای آمریکایی و اجاره سیاهی لشکر برگزار می‌کنند و در فاصله چند صد متری آنها مسئولان آمریکا و اتحادیه اروپا مقابل دوربین ها از مبارزه با تروریسم سخن می‌گویند.


اکنون دموکراسی آمریکایی و حقوق بشر آمریکایی از کوتاهترین و خنده دارترین جوک های حال حاضر جهان شناخته می شوند.

شهرام تقوایی

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.